پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تلویزیون را با USB روشن کنید!

danesheroz اردیبهشت ۷, ۱۳۹۲ ۰

نسل جدید درگاه های USB می توانند تا ۱۰۰ وات برق را به دستگاه ها بدهند

به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ با ساخت  نسخه سوم درگاه های USB کاربران تصور می کردند که پایان تکنولوژی این درگاه پرکاربرد کامپیوتری به بازار آمده است،اما خبرهای جدید از تولید نسل جدید پورت های USB شنیده می شود که قابلیت های انقلابی دارد.

این درگاه های جدید USB که ترکیب نسخه سوم آن ها با تکنولوژی صاعقه به بازار خواهد آمد می توانند به جای ۱۰ وات،یکصد وات برق را جابجا کنند و در آینده برای روشن کردن صفحه های نمایش و تلویزیون ها استفاده شوند.
البته این تنها ویژگی نسل جدید پورت های USB نمی باشد و با استفاده از این تکنولوژی جدیدمی توان انبوهی از اطلاعات را در کوتاهترین زمان ممکن جابجا کرد.نرخ انتقال اطلاعات در این محصولات تا ۲۰ گیگابیت بر ثانیه خواهد رسید.البته نسخه های اولیه نسل جدید درگاه USB با توانایی جابجایی ۱۰ گیگابیت اطلاعات بر ثانیه در تابستان آینده به بازار می آیند.
نسل جدید پورت های USB به عنوان یک پریز برق محسوب شده و با آن می توان باتری های قوی دستگاه های الکترونیکی مانند باتری لپ تاپ ها را نیز به راحتی شارژ کرد.شرکت های رایانه ای امیدوارند نسل جدید درگاه های USB تا سال ۲۰۱۴ وارد بازار شوند.
شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۸
کد خبر : 13195
بازدیدها: 206

پاسخی بگذارید »