پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تلاش‌های نافرجام برای ترور نصرالله

danesheroz دی ۵, ۱۳۹۱ ۰

منابع رسمی رژیم صهیونیستی از تلاش‌های ناکام این رژیم برای ترور دبیرکل حزب الله لبنان در طول جنگ شش روزه لبنان و پس از آن پرده برداشتند.  به نقل از پایگاه خبری النخیل عراق نوشت: یکی از پایگاه‌های رسمی رژیم صهیونیستی موسوم به Israwl Defense در خبری فاش کرد: در جریان جنگ شش روزه لبنان [&hellip

منابع رسمی رژیم صهیونیستی از تلاش‌های ناکام این رژیم برای ترور دبیرکل حزب الله لبنان در طول جنگ شش روزه لبنان و پس از آن پرده برداشتند.
 به نقل از پایگاه خبری النخیل عراق نوشت: یکی از پایگاه‌های رسمی رژیم صهیونیستی موسوم به Israwl Defense در خبری فاش کرد: در جریان جنگ شش روزه لبنان در سال ۲۰۰۶ میلادی و قبل از آن، نیروهای مخفی اسرائیل بارها تلاش کردند تا سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان را ترور کنند اما تمامی این تلاش‌ها نافرجام بوده است.

این پایگاه خبری که متخصص در امور امنیتی است همچنین فاش کرد: ارتش اسرائیل همه فرصت‌ها برای ترور رهبر حزب الله لبنان در دو روز اول حمله به لبنان در تابستان ۲۰۰۶ را از دست داد و نتوانست نقشه‌های خود را در این خصوص عملی کند.

این پایگاه اعلام کرد: شبکه جاسسوی نظامی اسرائیل “امان” فاش کرده است که عدم موفقیت اسرائیل در ترور نصرالله در جریان جنگ شش روزه لبنان به مثابه هدر دادن فرصت تاریخی برای اسرائیل بود.

پایگاه مذکور در ادامه فاش کرد: در جریان حمله به لبنان، اسرائیل دو فرصت برای ترور نصرالله را از دست داد؛ اولی زمانی که نصرالله در کنفرانسی مطبوعاتی در مقابل مردم بیروت و در اولین ساعات حمله اسرائیل به لبنان حاضر شد و دیگری زمانی بود که نصرالله در دو شب اول حملات در خانه‌اش در حومه جنوبی بیروت به سر می‌برده است.

منبع: ایسنا
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۳
کد خبر : 1810
بازدیدها: 211

پاسخی بگذارید »