چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان مطرح کرد

تقویت بنیه سیاسی و فرهنگی دانش‌آموزان در کنار بنیه علمی و مهارتی

atena92 اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
تقویت بنیه سیاسی و فرهنگی دانش‌آموزان در کنار بنیه علمی و مهارتی

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: تقویت بنیه سیاسی و فرهنگی دانش‌آموزان در کنار بنیه علمی و مهارتی در اولویت قرار دارد

به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل دفتر مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، حامد علامتی در جمع مسئولان این تشکل دانش‌آموزی اظهار داشت: تعالی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان کشور در حوزه پسران، تربیت مدیران آینده نظام است و این تعالی در حوزه خواهران نیز تربیت مادران، همسران و معلمانی نمونه است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان مجهز به سند چشم اندازه ده ساله و منظومه فکری تربیتی است، از تدوین طرح نظام جامع عملیات فرهنگی و تربیتی این تشکل دانش‌آموزی خبر داد و عنوان کرد: برنامه‌های سالانه اتحادیه بر اساس طرح جامع فرهنگی و تربیتی شکل می‌گیرد.

علامتی اضافه کرد: بر اساس این طرح، این تشکل دانش‌آموزی امسال در حوزه مقطع راهنمایی وارد شده و برنامه‌های خود را برای دانش‌آموزان این مقطع اجرایی می­کند.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان افزود: از سال تحصیلی آینده در تمام مدارس ۳۲ استان کشور، انجمن‌های اسلامی دانش‌‌آموزان در مقطع راهنمایی راه اندازی می‌شود.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۵۰ درصد از دبیرستان‌های سراسر کشور دارای انجمن‌های اسلامی هستند، گفت: اعضای انجمن‌های اسلامی در مدارس بهترین و فعال‌ترین دانش‌آموزان در زمینه علمی انتخاب می‌شوند.

علامتی در ادامه تصریح کرد: تقویت بنیه سیاسی و فرهنگی دانش‌آموزان در کنار بنیه علمی و مهارتی در اولویت قرار دارد و با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال «حماسه اقتصادی و حماسه سیاسی» اظهار داشت: از این فرصت برای تربیت سیاسی و اقتصادی دانش‌آموزان استفاده می‌کنیم.

دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۲
کد خبر : 15370
بازدیدها: 287

پاسخی بگذارید »