سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تقدیر مجلس از سپاه پاسداران به خاطر شکار پهپاد جاسوسی آمریکا

danesheroz آذر ۱۶, ۱۳۹۱ ۰

نمایندگان مجلس از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه نیروی دریایی سپاه به دلیل شکار پهپاد جاسوسی آمریکا تقدیر و تشکر کردند. نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه‌ای از اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شکار پهپاد آمریکایی تقدیر و تشکر کردند. متن کامل این بیانیه که محمد دهقان عضو هیئت رئیسه [&hellip

نمایندگان مجلس از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه نیروی دریایی سپاه به دلیل شکار پهپاد جاسوسی آمریکا تقدیر و تشکر کردند.

نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه‌ای از اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شکار پهپاد آمریکایی تقدیر و تشکر کردند.

متن کامل این بیانیه که محمد دهقان عضو هیئت رئیسه آن را قرائت کرد به شرح ذیل است:

با سلام و درود بر شهدایی کربلا که درس هیات من الذله را به عالمیان آموختند و با قدردانی از فرمانده معظم کل قوا امام خامنه‌ای

اینک که بر اثر توانمندی‌های بالای فرزندان جان بر کف سرزمین ایران اسلامی بلکه علمی و فن آوری نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران موجبات اقتدار روز افزون و کار آمدی بازدارنده بر همه ابعاد دفاعی را فراهم آورده است و آثار آن در تولیدات و تجهیزات نظامی به خوبی مشهود است و شکار پهپاد‌های مهاجم کشورهای استکباری و مدعی پیشرفت، یک نمونه کوچک از توانمندی نیروهای نظامی ایران است، بر خود لازم می‌دانیم از تلاش‌های شبانه روزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بسیج، ارتش، همه قوای نظامی و انتظامی به ویژه نیروی دریای سپاه که هوشیاری، اقتدار و توانمندی خود را به منصه ظهور رساندند، تشکر و قدردانی کنیم و حمایت مجلس شورای اسلامی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سایر قوای نظامی در مقابله با توطئه‌های نظام استکباری را اعلام داریم.

 

پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۱ - ۰۸:۱۴
کد خبر : 448
بازدیدها: 278

پاسخی بگذارید »