چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تقدیر از رسانه‌ ها و خبرنگاران برتر در نمایشگاه‌ های «مدرسه انقلاب»

danesheroz1 بهمن ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
تقدیر از رسانه‌ ها و خبرنگاران برتر در نمایشگاه‌ های «مدرسه انقلاب»

دانش روز: اتحادیه انجمن‌ های اسلامی دانش‌ آموزان در نظر دارد تا در دومین نمایشگاه‌ های «مدرسه انقلاب» از بخش رسانه و مطبوعات در حوزه ملی، استانی و شهرستانی در دو بخش رسانه و خبرنگار برتر با در نظر گرفتن شاخص‌ های مشخص‌ شده، تجلیل کند.

 به گزارش دانش روز، حامد علامتی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان اظهار داشت: مدرسه انقلاب، جشنواره دانش‌ آموزی است که با همراه نمودن دانش‌آموزان و اولیای آنها به مرحله اجرا رسیده است.

وی ادامه داد: نمایشگاه‌های «مدرسه انقلاب»، برنامه‌ها و ویژگی‌های منحصر به فردی دارد و در آن به صورت غرفه‌ای و روایتگری توسط دانش‌آموزان اداره می‌شود که باعث تقویت روحیه دانش‌آموزان شده و مخاطب نمایشگاه عام است و مهمتر از همه این است که دانش‌آموزان، عرصه‌ای برای ظهور و بروز پیدا کنند و بستر برای ابتکارات آنها باز باشد.

علامتی با بیان اینکه از خانواده‌های موفق، مربیان و اتحادیه‌های موفق به عنوان برگزیدگان در شهریورماه سال آینده تجلیل به عمل خواهد آمد، افزود: ۸ نمایشگاه برتر شامل دو نمایشگاه دخترانه و پسرانه در دو بخش مرکز استان‌ها و شهرستان‌ها تقدیر خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: امسال بخش رسانه و مطبوعات در حوزه شهرستانی، استانی و ملی به این طرح اضافه شده است و در دو بخش، رسانه برتر و خبرنگار برتر با در نظر گرفتن شاخص‌های مشخص‌شده، تجلیل می‌شوند.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، پاسداری از ارزش‌های انقلاب، تقویت بینش دانش‌آموزی، فعال‌سازی تشکل دانش‌آموزان، ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در موضوع انقلاب را از اهداف برگزاری نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب برشمرد و افزود: امسال برای اولین بار نمایشگاه دوجنسیتی یعنی در دو حوزه دختران و پسران برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است،‌مهمترین ویژگی نمایشگاه‌های دانش‌آموزی مدرسه انقلاب، خلاقیت و ابتکار است و بیش از ۳۵۰۰ دبیرستان از این نمایشگاه بهره‌مند خواهند شد.

سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۰
کد خبر : 91572
بازدیدها: 205

پاسخی بگذارید »