یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تقدیر از راهداران استان البرز

danesheroz7 مرداد ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
تقدیر از راهداران استان البرز

دانش روز: مدیر کل راه و شهرسازی استان البرز طی مراسمی از راهداران این استان تقدیر به عمل آورد

به گزارش دانش روز و به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهر سازی استان البرز ، به مناسبت عملکرد شایسته راهداران استان طی مراسمی در سالن کنفرانس اداره کل، از راهداران تقدیر به عمل آمد.
قائم مقام وزیر و مدیر کل راه و شهر سازی استان البرز در این رابطه گفت : فعالیت شایسته همکاران در بخش راهداری در دور اول سفر های تابستانی مسئولین را بر آن داشت که طی برگزاری نشستی صمیمانه از زحمات این عزیزان تقدیر به عمل آید.
مهندس صابونی همچنین به اقدامات راهداران اشاره کرد و افزود: با توجه به این که نیم درصد از کل راههای کشور به استان البرز تعلق دارد و ۱۸ درصد ترافیک نیز مختص استان البرز می باشد، لذا مسئولیت بخش راهداری نسبت به دیگر استانها از حساسیت بالایی برخوردار است.
این مسئول افزود: در مقایسه وضعیت ترافیکی این استان نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ، ترافیک روانتر و تردد خودرو ها ایمنی تر از پیش بوده است که این مهم به دست راهداران رقم خورده و اکنون در آستانه آغاز دور دوم سفر های تابستانی، این روند ادامه خواهد داشت.
مهندس صفری ، سرپرست مدیریت راهداری استان البرز نیز در ادامه جلسه ضمن تشکر از زحمات همکاران راهداری به ارائه عملکرد راهداری پرداخت و از انجام عملیات خط کشی در محور کرج – چالوس و طالقان و نصب علائم ، ترمیم تابلوهای ایمنی و … خبر داد.
در پایان این نشست با اهداء هدایا و لوح تقدیر ، از زحمات راهداران تقدیر به عمل آمد.

چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۷
کد خبر : 47750
بازدیدها: 477

پاسخی بگذارید »