چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تقدیر ویژه استاندار از مدیریت شهری برای پاک‌سازی چهره شهر

danesheroz1 خرداد ۲۶, ۱۳۹۲ ۰
تقدیر ویژه استاندار از مدیریت شهری برای پاک‌سازی چهره شهر

دانش روز: استاندار البرز از مدیریت شهری کرج به دلیل سرعت عمل بالا در پاک‌سازی چهره شهر همزمان با پایان ایام انتخابات، به صورت ویژه تقدیر کرد

 اصغر عربیان  جمع‌آوری و پاک‌سازی چهره شهر از آثار به جا مانده از تبلیغات نامزدهای انتخاباتی را حرکتی جهادی و بسیار قابل تقدیر از سوی مدیریت شهری کرج ارزیابی کرد. عربیان با بیان اینکه در انتخابات ریاست جمهوری که با هدایت صدا و سیما انجام گرفت از تضییع بخش زیادی از هزینه ها جلوگیری کرد، افزود: در انتخابات شوراها افراد کوشیدند تا حد ممکن خود را در معرض دید و شناخت شهروندان قرار دهند که این امر سبب بروز برخی تخلفات در تبلیغات نیز شد. استاندار البرز تصریح کرد: نصب برخی پوسترها و تصاویر روی تابلوهای عمومی نظیر علائم راهنمایی و رانندگی و مناطق غیرمجاز از جمله اقداماتی بود که توسط برخی نامزدها صورت گرفت. وی جمع آوری این تبلیغات را در حیطه وظایف ستاد امحاء و جمع‌آوری خواند و ادامه داد: با این حال کوشیده شد با این اقدامات با تامل و آرامش برخورد شود.
نامزدهای شورای شهر برای پاکسازی آثار به جا مانده در شهر همکاری کنند
عربیان با بیان اینکه این روند تا پایان مهلت رای گیری ادامه داشت، اما مدیریت شهری کرج در اقدامی جهادی همزمان با آخرین شب انتخابات،‌ عملیات پاک‌سازی چهره شهر را آغاز کرد، اذعان داشت: سیدعلی آقازاده، شهردار کرج و سعید صفری، معاون خدمات شهری نقشی ویژه در این زمینه ایفا کرده و با تلاش نیروهای خدوم شهرداری و با جمع آوری بخش عمده ای از بنرها و پوسترها، چهره شهر ظرف یک شب تا صبح به حالت عادی بازگردانده شد. این مسئول در پایان با تاکید بر اینکه اجرای این عمل از وظایف شهرداری کرج نبوده و این امر از اهتمام ویژه شهرداری برای اجرای هرچه بهتر حماسه سیاسی ناشی شده است، تصریح کرد: ضروری است نامزدها و نمایندگان آنها نیز شهرداری را در جمع آوری آثار به جا مانده از تبلیغات همراهی کنند.

منبع:کامنا

یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۰
کد خبر : 28014
بازدیدها: 129

پاسخی بگذارید »