پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

تفکر بسیجی عامل موفقیت تیم مذاکره کننده هسته ای ایران

danesheroz1 آذر ۴, ۱۳۹۲ ۰
تفکر بسیجی عامل موفقیت تیم مذاکره کننده هسته ای ایران

دانش روز: نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج موفقیت تیم مذاکره کننده هسته ای ایران در ۱+۵ را در نتیجه فضل الهی و تفکر بسیجی مذاکره کنندگان دانست

به گزارش دانش روز، فاطمه اسکندری در گفتگو با خبرنگار دانش روز گفت: تیم مذاکره کننده هسته ایران با تفکر بسیجی و لبیک به  آرمان های امام (ره) که خود بانی بسیج بودند بار دیگر استقلال ملت ایران را به نمایش گذاشتند.

اسکندری مذاکرات را خیلی خوب ارزیابی کرد و بیانات مقام معظم رهبری را بیانگر این مهم دانست که ایشان فرمودند: ایستادگی در برابر زیاده خواهی همواره باید شاخص مستقیم حرکت مسئولین مذاکره کننده  باشد.

وی در ادامه ضمن قدردانی از تیم مذاکره کننده گفت: امید است در این راه تحریم ها برداشته شود و در ادامه موفقیت های ایران را در این زمینه شاهد باشیم.

فاطمه اسکندری اظهار داشت: مردم ایران با استقامت و ایستادگی در مقابل تحریم ها به کشور های بیگانه ثابت کردند که زیر بار ظلم نمی روند و خون شهدای ۸ سال دفاع مقدس را پاس داشتند، دفاعی که امام خمینی آن را مقدس عنوان کردند.

وی در خاتمه گفت: در هر زمانی استقلال ملت ایران باید حفظ شود و حتی اگر تحریم ها بیشتر هم می شد نمی توانست ذره ای از ایستادگی  مردم ایران را بکاهد و خدا را شاکریم که ایران در مقابل شش کشور بار دیگر با عنایت خداوند سرافراز شد.

دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۵
کد خبر : 75986
بازدیدها: 265

پاسخی بگذارید »