چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تهیه 100 هزار بلیت قرعه کشی:

تغییر مکان همایش بزرگ پیاده روی همگانی استان البرز

danesheroz1 شهریور ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
تغییر مکان همایش بزرگ پیاده روی همگانی استان البرز

دانش روز: مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در نشستی با خبرنگاران ضمن تشریح برنامه های جنبی همایش بزرگ پیاده روی همگانی استان البرز از تغییر مکان برگزاری این همایش خبر داد

به گزارش دانش روز، نشست خبری مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز پیرامون همایش پیاده روی خانواده در تالار همایش اداره کل برگزار شد.

در این مراسم که با ۴۵ دقیقه تاخیر آغاز شد قاسم پوستین دوز معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان البرز در خصوص برگزاری این همایش اظهار داشت: این همایش قرار بود در ابتدا در کوه نور برگزار شود ولی با اصرار اداره کل و موافقت شورای تامین استان این مراسم در پارک تنیس از میدان جمهوری تا میدان سپاه تجمع برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: آموزش پرورش، شهرداری هم همکاری خوبی داشتند و این امید می رود مراسم باشکوهی برگزار شود.

حضور عموم مردم در این همایش نزدیک به ۳۰ هزار نفر است

در ادامه نشست خبری علیرضا جوانمردی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در نشست خبری پیش از برگزاری همایش بزرگ پیاده روی همگانی استان البرز که با همکاری برنامه صبح و نشاط شبکه سه سیما برگزار خواهد شد ضمن اشاره به جوایز شرکت کنندگان در همایش مدعی شد: یک خودرو ،۳۰ دستگاه دوچرخه مناسب ورزشی، کمک هزینه های سفرهای مذهبی و دیگر جوایز نفیس از جمله هدایای این همایش است.

جوانمردی تعداد توزیع بلیت قرعه کشی را ۱۰۰هزار فقره نام برد و افزود: ۲۵ پایگاه توزیع این برگه ها در شهرستان کرج و شهرک های اغماری پیش بینی شده است که از این تعداد ۴۰هزار فقره توسط دستگاه آموزش و پرورش که محل تجمع اصلی دانش آموزان است توزیع خواهد شد.

این مقام مسئول توزیع بلیت ها را از یک هفته قبل از برگزاری همایش اعلام کرد و متذکر شد: پیش بینی ما حضور نزدیک به ۳۰ هزار نفر در این همایش است.

تجلیل از ده رسانه برتر استان

این مسئول تاکید کرد: در پایان برگزاری این همایش با توجه معیارهای از قبل پیش بینی شده از ده رسانه برتر تجلیل خواهد شد.

جوانمردی تصریح کرد: اختصاص فضای مناسب به خبرهای این همایش ، رتبه و جایگاه خبر و دیگر مسائل مربوط به این خبر از جمله دیگر معیارهای تجلیل خواهد بود.

منبع:مهر

 

چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۰
کد خبر : 60801
بازدیدها: 280

پاسخی بگذارید »