یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سخنگوی شورای شهر کرج:

تغییر سریع مدیران به نفع کلانشهر ها نیست

danesheroz7 شهریور ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
تغییر سریع مدیران به نفع کلانشهر ها نیست

دانش روز: پورمظاهری گفت: این شهروندان هستند که از این جابجایی‌ها متضرر خواهند شد

به گزارش دانش روز حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله پورمظاهری که سمت سخنگوی شورای شهر کرج را عهده دار است در گفتگو با خبرنگار دانش روز، با تقدیر و تشکر از تلاش های شهردار کرج به اقدامت و ایجاد بستر های رشد و توسعه در شهر کرج اشاره کرد و گفت: شهردار کرج عملکرد خردمندانه داشت و دیگر مسئولین نیز تمام قوای خود را به کار بردند تا در دوران خدمت خود از هیچ کوششی فروگذار نکرده باشند.

وی ادامه داد: تعامل همه جانبه شهرداری و شورای شهر کرج سبب شد که اقدامان مناسب و ملزومی در این کلانشهر انجام شود ، که اهم این اقدامات به ثمر نشستن پروژه های عمرانی در این شهر بود. با توجه به ظرفیت های بسیار زیاد شهر کرج در زمینه عمرانی و مبادرت به انجام پرژه های عمرانی و زیرساختی و تفریحی سبب شده اشت که شهرداری کرج عملکرد قابل قبولی از خود به جای گذاشته باشد.

حجت الاسلام پور مظاهری با تاکید بر اهمیت خصوصی سازی در چنین پروژه هایی یاد آور شد: تدوین راهکارهای مناسب به منظور جذب مشارکت بخش خصوصی در این زمینه از فعالیت‌های مهم مجموعه مدیریت شهری کرج بوده است.

این مقام مسئول د رپاسخ به این سوال که مدیران کل در بخش شهری کرج چقدر به ثبات رسیده اند به مشکلات ناشی از   تغییراحتمالی این مدیران اشاره کرد و گفت:در تمامی دستگاه‌هایی که ثبات مدیریتی داشته‌اند، ثمرات بسیار زیاد و قابل توجهی به دست آمده است که هم به نفع شهر و هم به نفع شهروندان بوده است.

وی در ادامه به تحلیل موارد مهم  نقش مهم ثبات مدیریتی پرداخت و تصریح کرد:ثبات مدیریتی افزون بر کارآمدی و بهره‌گیری از عقلانیت در حل  مشکلات کلانشهری چون کرج، موجب خواهد شد با بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه تمام طبق زمان‌بندی‌های اعلام شده به سوی توسعه پایدار شهری گام‌های بلندی بردارد. در تمامی شهر های بزرگ کشور مانند اصفهان، شهرداران ۸ یا برخی ۱۲ سال در سمت خود ابقا شدند و این ثبات سبب شد ، برنامه های در دست اقدام شهرداری ها به نحو مطلوبی ادامه پیدا کرده و به سرانجام برسد. از آنجایی که پروژه های عمرانی مهم ترین بخش فعالیت های شهرداری ها ست این موضوع مشهود تر است.

سخنگوی شورای شهر و عضو شورای شهر سوم کرج  در گایان سخنانش از عملکرد شهرداری کرج توسط سید علی آقازاده ابراز رضایت کرد و گفت:به همت شهردار محترم کرج  طی چند سال گذشته بخش مدیریت شهری کرج رشد مطلوبی را داشته است و توانسته زمینه‌های رفاه و آسایش شهروندان را فراهم آورد. پیشرفت پروژه های عمرانی در کلانشهر کرج توسط شهرداری بی‌نظیر است و در واقع در سال‌های اخیر،‌ کرج پیشرفت مطلوبی کرده است.

 

سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۰
کد خبر : 56894
بازدیدها: 468

پاسخی بگذارید »