جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تغییر جدید در انتخاب رشته کنکور ۹۲/ افزایش انتخاب کد‌ رشته‌ها در زمان انتخاب رشته

28 danesheroz تیر ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
تغییر جدید در انتخاب رشته کنکور ۹۲/ افزایش انتخاب کد‌ رشته‌ها در زمان انتخاب رشته

دانش روز : تغییرات پیش بینی شده در انتخاب رشته امسال ، این امکان فراهم شده که داوطلبان مجاز به انتخاب رشته ، به جای انتخاب ۱۰۰ کد رشته محل ، بتوانند ۱۵۰ کدرشته محل را انتخاب و در فرم مربوطه درج کنند

به گزارش دانش روز ، با تغییرات پیش بینی شده در انتخاب رشته امسال ، این امکان فراهم شده است که داوطلبان مجاز به انتخاب رشته ، به جای انتخاب ۱۰۰ کد رشته محل ، بتوانند ۱۵۰ کدرشته محل را انتخاب و در فرم مربوطه درج کنند.

در دفترچه‌ای که برای انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۱۳۹۲ منتشر می‌شود رشته‌ها به دو بخش با آزمون و بدون آزمون ( با احتساب سوابق تحصیلی) تقسیم شده است و داوطلبان نیز به دو دسته تقسیم می‌شوند.

گروه اول ، داوطلبانی هستند که برای شرکت در آزمون ثبت نام و سپس در رقابت‌های کنکور شرکت کرده‌اند و گروه دوم ، افرادی هستند که حتی در آزمون ثبت‌نام هم نکرده‌اند اما برای اولین بار ترتیبی داده شده تا بتوانند متقاضی پذیرش در رشته‌های بدون آزمون باشند.

داوطلبانی که در آزمون شرکت کرده‌اند می‌توانند گزینه‌های مورد علاقه خود را از هر دو گروه رشته‌های با آزمون و بدون آزمون انتخاب کرده و حداکثر ۱۵۰ گزینه با آزمون و بدون آزمون را در فرم انتخاب رشته درج کنند.

 

 

منبع : پانا

دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۴
کد خبر : 35922
بازدیدها: 431

پاسخی بگذارید »