دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تغییر تعرفه های مخابراتی قطعی است

danesheroz1 تیر ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
تغییر تعرفه های مخابراتی قطعی است

دانش روز: مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه تغییر و تعدیل تعرفه های مخابراتی قطعی است گفت: براساس مصوبات شورای رقابت و دستورالعمل تعرفه گذاری ابلاغی به مخابرات با هماهنگی سایر دستگاههای ذیربط، اقدام لازم به عمل خواهد آمد و تعرفه های مخابراتی در بعضی از فواصل بین استانی کمتر از وضع موجود و در بعضی فواصل دیگر تغییر خواهد یافت.

به گزارش دانش روز، مظفر پور رنجبر با بیان اینکه درآمد عملیاتی شرکت مخابرات ایران طی دو ماه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال قبل برغم عدم تغییر در تعرفه های مخابراتی، ۱۷ درصد رشد داشته است گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون توانسته ایم در کل کشور به همه اهداف تعیین شده کمی و کیفی در بخش های تلفن ثابت، تلفن همراه و اینترنت دست یابیم، به نحوی که در بیشتر استانها از برنامه جلو باشیم.

وی افزود : علاوه بر واگذاری خدمات مخابراتی به مردم و ارتقای کیفیت خدمات ارائه شده ، برنامه هم کدی تلفن ثابت در برخی استانها نظیر استان قم و استان مرکزی به طور کامل اجرا شده و در برخی استان ها هم در حال اجراست.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران درباره افزایش تعرفه های مخابراتی گفت: تغییر و تعدیل تعرفه های مخابراتی قطعی است؛ براساس مصوبات شورای رقابت و دستورالعمل تعرفه گذاری ابلاغی به این شرکت با هماهنگی سایر دستگاههای ذیربط اقدام لازم به عمل خواهد آمد و تعرفه ها در بعضی از فواصل بین استانی کمتر از وضع موجود و در بعضی فواصل دیگر تغییر خواهد یافت.

پور رنجبر ، توسعه خدمات ارزش افزوده در تلفن ثابت و همراه ، واگذاری به روز خدمات مخابراتی، مشتری مداری، اجرای پروژه تغییر و تحول و تشکیل شرکت ارتباطات ثابت را از دیگر برنامه های اجرایی و عملیاتی شرکت مخابرات ایران در سال جاری برشمرد و افزود : شرکت مخابرات ایران همراه با توسعه جهانی ارتباطات و فناوری اطلاعات به تجهیز شبکه مخابراتی کشور با فناوری های نو اقدام کرده و در حال حاضر تجهیزات خریداری شده در اکثر استان ها در حال نصب و راه اندازی است.

وی اظهار امیدواری کرد که همزمان با برگزاری نمایشگاه ایران تلکام در مهرماه سال جاری از دهها طرح جدید مخابراتی بهره برداری شود.

منبع:مهر

پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ۰۸:۴۹
کد خبر : 39052
بازدیدها: 147

پاسخی بگذارید »