پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تغییر بازار لوازم‌التحریر گامی در تحقق سبک زندگی اسلامی- ایرانی است

danesheroz شهریور ۲۶, ۱۳۹۲ ۰
تغییر بازار لوازم‌التحریر گامی در تحقق سبک زندگی اسلامی- ایرانی است

دانش روز : عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: حرکتی که در تولید لوازم التحریر ایرانی-اسلامی صورت گرفته قابل تقدیر است و این حرکت در مسیر تحقق سبک زندگی اسلامی-ایرانیست.

مجتبی رحماندوست با اشاره به تاثیر لوازم‌التحریر روی دانش‌آموزان، اظهار داشت: طبیعی است که بیشترین چیزی که دانش‌آموزان باآن در ارتباط هستند لوازم‌التحریر است و تاثیری که از این لوازم می‌گیرند بسیار چشمگیر است. بنابراین اگر دانش‌آموزانمان از نوشت‌افزاری که تصاویر دانشمندان و مفاخر کشورمان روی آن نقش بسته، استفاده کنند به آنها نزدیک‌تر می‌شوند و می‌توانند راحت‌تر آنها را به عنوان الگو برای خود برگزینند.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی، افزود: نکته مهمی که در مسیر تحقق این حرکت حائز اهمیت است، شناسایی مفاخر و شخصیت‌ها در قالب فیلم و انیمیشن و برنامه کودک است تا فرزندانمان حداقل مفاخر کشورمان را هم به اندازه شخصیت‌های غربی بشناسند و اغبتی در انتخاب آنها داشته باشند.

وی با اشاره به لزوم همکاری دستگاه‌ها با حرکتی که آغاز شده، گفت: اگر دستگاه‌های نظارتی از تولید لوازم التحریر با تصاویر ضد ارزشی و غیر اخلاقی جلوگیری کنند و از طرف دیگر حمایت لازم را از تولید کنندگان ارزشی انجام دهند این کار زودتر به نتیجه می‌رسد و به بار می نشیند.

رحماندوست در پایان گفت: امیدوارم این حرکتی که آغاز شده هرچه سریع‌تر بتواند فضای حاکم بر بازار لوازم‌التحریر کشور را عوض کند.

سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۳
کد خبر : 60702
بازدیدها: 302

پاسخی بگذارید »