پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز تأکید کرد

تعیین راهبردهای عالمانه برای تربیت و پرورش بیشتر نسل امروز

danesheroz اردیبهشت ۶, ۱۳۹۲ ۰
تعیین راهبردهای عالمانه برای تربیت و پرورش بیشتر نسل امروز

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بر تعیین راهبردهای عالمانه برای تربیت و پرورش نسل امروز تأکید کرد

صفی‌الله رمضان‌خانی صبح امروز در نشست بزرگداشت روز معلم اظهار داشت: معلمان چراغ هدایتی هستند که در تربیت و پرورش فرزندان ما به عنوان آینده‌سازان این کشور نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند.

وی ادامه داد: در این راستا باید برنامه‌ها و راهکارهای نوین و عالمانه‌ای برای تربیت و پرورش این نسل در نظر گرفت.

این مسئول با تأکید بر اینکه دغدغه معلم همیشه این است که حیات بشر، بر مدار ارزش‌ها و کرامت انسانی بچرخد افزود: نباید هیچ فرصتی را برای ترویج فرهنگ بیگانه به ارزش‌های دینی و ملی برای دشمنان فراهم کنیم.

رمضان‌خانی گفت: با ورود به مراکز فرهنگی و پرورشی می‌توانیم فعالیت‌ها و کمبودها در این مراکز را تعیین نماییم و در مسیر توسعه فعالیت‌های آنان گام برداریم.

وی در ادامه سخنان خود به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری با نام حماسه سیاسی و اقتصادی افزود: این قشر همان طور که در صحنه‌های دیگر حماسه آفریده‌اند شعار امسال را نیز می‌توانند به تحقق برسانند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز به نزدیک شدن به روز معلم اشاره کرد و گفت: با نگاه و جایگاه رفیعی که مقام معظم رهبری برای دستگاه‌های فرهنگی کشور قائل هستند شاهد توجه ویژه‌ای به تامین معیشت این قشر زحمتکش و اثرگذار در سطح کشور هستیم.

رمضان‌خانی گفت: بدون همراهی معلمان و فرهیختگان اثبات فرهنگ غنی ایرانی میسر نخواهد بود.

وی تصریح کرد: در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز، مربیان این اداره کل پا به پای معلمان در طول سال تحصیلی در اوقات فراغت کودکان و نوجوانان زمان صرف می‌کنند تا این اوقات فراغت، تبدیل به فرصت طلایی برای حال و آینده باشد.

رمضان‌خانی گفت: مربیان کانون نیز به این مهم واقف هستند و همواره از این اوقات با ارزش مواظبت و مراقبت می‌نمایند تا انسان‌هایی خردمند تربیت کنند.

جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۵
کد خبر : 12899
بازدیدها: 155

پاسخی بگذارید »