پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیرکل نظارت بر اجرای استاندارد

تعطیلی ۴۰ نمایندگی فروش خودرو به دلیل استفاده از قطعات بی‌کیفیت

danesheroz دی ۳۰, ۱۳۹۱ ۰

مدیرکل نظارت براجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد ضمن تایید استفاده برخی خودروسازان و خدمات پس از فروش آنها از قطعات بی کیفیت گفت: شرکت های خودروساز برخی از نمایندگی های خدمات پس از فروش خود را به دلیل ارایه خدمات نامناسب تعطیل کرده اند و یک شرکت خودروساز نیز اعلام کرده که ۴۰ نمایندگی خدمات پس از فروش این شرکت در سراسر کشور تعطیل شده است

به تازگی تخلف هایی در خدمات پس از فروش شرکت های خودروساز گزارش شده و برخی از اقلام مورد استفاده در تولید یا خدمات پس از فروش اقلام بدون هویت و بی کیفیت است.
مدیرکل نظارت براجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد خاطرنشان کرد: دارندگان خودرو باید توجه داشته باشند که بر روی قطعات یدکی خودرو ها باید نشانی تولید کننده یا عرضه کننده درج شده باشد .
وی با بیان اینکه ناظران سازمان استاندارد در سراسرکشور تخلف ها را مورد بررسی قرارمی دهند، افزود: قطعه ای که نشان فروشنده یا تولید کننده را نداشته باشد جعلی است و باید از خرید آن خودداری شود .
مدیرکل نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد با بیان اینکه برای ۱۵ واحد نمایندگی خدمات پس از فروش یک شرکت خودروساز در استان تهران و البرز به دلیل تخلفات خدمات پس از فروش خودرو پرونده تشکیل شده است ،اظهارکرد: به دلیل عرضه کالاهای بی کیفیت برای چندین نمایندگی خدمات پس از فروش یک شرکت خودروساز پرونده قضایی تشکیل شده که به زودی تعیین تکلیف خواهد شد .
وی در پاسخ به این سوال که آیا نمایندگی هایی هستند که تعطیل شده باشند ،تصریح کرد: این واحدها درحال طی مراحل قانونی هستند اما شرکت های خودروساز برخی از نمایندگی های خدمات پس از فروش را به دلیل ارایه خدمات نامناسب تعطیل کرده اند و یک شرکت خودروساز نیز اعلام کرده که ۴۰ نمایندگی خدمات پس از فروش این شرکت در سراسر کشور تعطیل شده است .

شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۱ - ۰۷:۴۶
کد خبر : 4486
بازدیدها: 248

پاسخی بگذارید »