یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حجت الاسلام کازرونی:

تعطیلی هر کارخانه زنگ خطری برای استقلال کشور است

danesheroz اردیبهشت ۶, ۱۳۹۲ ۰
تعطیلی هر کارخانه زنگ خطری برای استقلال کشور است

امام جمعه کرج گفت: تعطیلی هر کارخانه زنگ خطری برای استقلال کشور است

حجت الاسلام محسن کازرونی در خطبه های نمازجمعه این هفته کرج که در مصلای این شهر برگزار شد، اظهار داشت: با تاکید بر انیکه مسئولان باید به نیازها و مشکلات شهروندان پاسخگو باشند، اضافه کرد: روز کارگر را در پیش رو داریم بنابراین باید از این قشر زحمت کش حمایت بیشتری صورت گیرد و دولت و بخش خصوصی برای توسعه و رشد کشور تلاش کنند.

وی تصریح کرد: نباید اجازه دهیم یک واحد تولیدی تعدیل نیرو و یا تعطیل شود به دلیل اینکه این امر اخطاری برای استقلال کشور است.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج افزود: دولت و بخش خصوصی باید تمام تلاش خود را برای ایجاد فرصت شغلی به کار گیرند به دلیل اینکه تحقق این امر به نحو احسن استقلال کشور و کاهش آسیب فردی و اجتماعی را به همراه دارد.

حجت الاسلام کازرونی با تاکید بر اینکه از واردات بی رویه برخی از کالاهای خارجی به داخل کشور باید جلوگیری شود، اضافه کرد: به دلیل اینکه واردات هر کالا می تواند به بیکار شدن هر جوان ایرانی منجر شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: شکل گیری شوراها در شهر و روستا به توسعه و آبادانی کمک فراوانی کرده است.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج اظهار داشت: شهروندان باید دقت داشته باشند که افراد توانمند، متخصص و متعهد را انتخاب کنند.

حجت الاسلام کازرونی بر رعایت حجاب و عفاف تاکید کرد و گفت: نادیده گرفتن عفت و پاکدامنی در ایجاد اختلاف‌های خانوادگی موثر است بنابراین عفت وپاکدامنی به تحکیم بنیان خانواده کمک می‌کند.

جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۲
کد خبر : 12884
بازدیدها: 229

پاسخی بگذارید »