پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تعطیلات نوروز برای درس خواندن به بچه‌ ها سخت‌ نگیرید

danesheroz1 فروردین ۶, ۱۳۹۳ ۰
تعطیلات نوروز برای درس خواندن به بچه‌ ها سخت‌ نگیرید

دانش روز: ابراهیم فروزش کارگردان سینمای کودک از پدران و مادران درخواست کرد در نوروز به گرم بودن کانون خانواده توجه بیشتری داشته باشند و به بچه‌ ها برای درس خواندن زیاد سخت نگیرند

به گزارش دانش روز، ابراهیم فروزش کارگردان سینمای کودک ضمن تبریک آغاز سال ۱۳۹۳ خطاب به مخاطبان سینمای کودک گفت: ایام نوروز اوقات خوبی برای با هم بودن است و چه خوب است که در این ایام نگاه تازه‌ای به دنیا داشته باشیم. از همین‌رو به خانواده‌ها توصیه می‌کنم در صورتی که شرایط مالی خانواده اجازه می‌دهد به مسافرت بروند و از طبیعت زیبای بهار استفاده کنند.

وی از خانواده‌ها حواست شرایطی فراهم کنند که کودکان از این تعطیلات بهترین استفاده را ببرند، بیان کرد: از خانواده‌ها درخواستی دارم؛ از آنها می خواهم در نوروز به فرزندان خود و به‌ویژه گرم بودن کانون خانواده توجه بیشتری داشته باشند و از با هم بودن لذت ببرند.

کارگردان فیلم سینمایی «بچه‌های نفت» افزود: کودکان و نوجوانان در طول سال درس می‌خوانند و خوب است که بعد از چند ماه درس خواندن، در این روزها آنگونه که باید و شاید استراحت کنند. این استراحت می تواند مسافرت رفتن و یا انجام کارهایی غیر از درس خواندن باشد.

وی در پایان خطاب به والدین عنوان کرد: از پدران و مادران می‌خواهم در این سیزده روز به بچه‌هایشان برای درس خواندن سخت نگیرند و مدیریت خواندن و نوشتن درس‌های مدرسه را به بچه‌ها بسپرند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۲
کد خبر : 101337
بازدیدها: 286

پاسخی بگذارید »