دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تعرفه‌های اسکان تابستانی فرهنگیان اعلام شد

danesheroz2 خرداد ۲۰, ۱۳۹۲ ۰

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با تشریح جزئیات اسکان تابستانی فرهنگیان، گفت: آغاز اسکان فرهنگیان از هفته پایانی خرداد ماه آغاز می‌شود. فرهنگیان می‌توانند با مراجعه به پایگاه‌های اسکان استان‌ها و شهرستان‌ها جهت اسکان اقدام کنند.

به گزارش گروه فرهنگی دانش روز، فرشید سیاری  ضمن تاکید بر اینکه برای اسکان تابستانی رزرو اینترنتی نداریم، افزود: پایگاه‌های اسکان تابستانی فرهنگیان از پایان خرداد ماه دایر و تا ۱۵ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

 

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه تعرفه‌ها نسبت به اسکان نوروزی افزایش نیافته است، گفت: برای اتاق‌های ویژه برای هر خانواده پنج نفره ۱۸ هزار تومان، اتاق‌های نوع الف ۱۴ هزار تومان، نوع ب ۱۰ هزار تومان و نوع ج نیز ۸۰۰۰ تومان تعرفه در نظر گرفته شده است.

 

وی گفت: ۵۰۰۰ مدرسه، ۱۴۵ مرکز آموزشی رفاهی و در مجموع ۴۸ هزار کلاس در ۳۲ استان کشور آماده اسکان تابستانی فرهنگیان هستند و با توجه به گرمای هوا، پیش‌بینی می‌شود استقبال فرهنگیان در مناطق غرب و شمال غرب بیشتر از سایر نقاط کشور باشد.

 

سیاری با تاکید بر اینکه تمامی ستادهای اسکان استان‌ها از هفته آینده فعالیت خود را آغاز می‌کنند، اظهار کرد: سال گذشته ۵۰۰ هزار خانوار از مراکز اسکان فرهنگیان استفاده کرده بودند که این رقم در نوروز ۹۲، ۲۰ درصد افزایش را نشان داد و پیش‌بینی می‌شود تابستان امسال سفرهای فرهنگیان ۳۰ درصد افزایش یابد.

 

به گفته مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، سامانه اسکان به آدرس www.eskanmedu.ir آماده پاسخگویی به سوالات، پیشنهادات و شکایت‌های احتمالی فرهنگیان از ستادهای اسکان تابستانی است.

منبع: ایسنا

دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۸
کد خبر : 25042
بازدیدها: 239

پاسخی بگذارید »