سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تعبیر تند نوباوه درباره فتنه آینده: اگر اجازه دهند افشا می‌کنم

danesheroz دی ۱۰, ۱۳۹۱ ۰

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: والله فتنه بزرگ‌تری از فتنه ۸۸ در راه است که اگر بزرگان اجازه دهند افشا می‌کنم.  نوباوه نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو جمعیت ایثارگران در نشست خبری جمعیت ایثارگران که عصر امروز در موزه شهدا برگزار شد اذعان داشت: شما ایثارگران هر کدام یک مرد جنگی هستید که [&hellip

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: والله فتنه بزرگ‌تری از فتنه ۸۸ در راه است که اگر بزرگان اجازه دهند افشا می‌کنم.
 نوباوه نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو جمعیت ایثارگران در نشست خبری جمعیت ایثارگران که عصر امروز در موزه شهدا برگزار شد اذعان داشت: شما ایثارگران هر کدام یک مرد جنگی هستید که عالم از شما تأسی می‌گیرد.

نوباوه به قرائت آیه‌ای از سوره آل عمران عنوان کرد: اساس حرکت احساس نیاز است و وقتی انسان احساس نیاز کند و آگاهی داشته باشد حرکت می‌کند و روز بصیرت یعنی نه دی ناشی از احساس مسئولیت یک ملت است.

وی در ادامه به نقش جمهوری اسلامی ایران در جهان پرداخت و گفت: ما یک جریانی هستیم که خلاف جریان جهت آب حرکت می‌کنیم و ایران برای کشورهای استکباری قابل تحمل نیست و تمام دنیا در این فکر است که یا ایران باید از بین برود و یا اینکه ما از بین می‌رویم.

عضو جمعیت ایثارگران به نقش رسانه‌ها در جمهوری اسلامی پرداخت و افزود: نزدیک دو هزار ۵۰۰ رسانه در ایران قابل رؤیت است و هزار و ۵۰۰ رسانه آن مربوط به یوتل‌ست است که صهیونیست‌ها آن را هدایت می‌کنند و این رسانه‌ها بر علیه ایران مطلب می‌نویسند و این نشان دهنده مهم‌ بودن ایران است وگرنه چرا این همه رسانه علیه ما تبلیغ می‌کند.

وی از دلایل قدرت ایران اسلامی گفت: دلیل این همه تبلیغ علیه ما نشان دهنده قدرت ماست و این قدرتمندی ناشی از حمایت مردم از نظام جمهوری اسلامی است و این قدرت را باید به همه اعلام کنیم.

نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه به نقش عاشورا در جامعه ایران پرداخت و تصریح کرد: کشورهای غربی مطالعات وسیعی را راه‌انداخته‌اند تا اساس ایدئولوژی عاشورا را درک کنند و همین حرکت حماس و حزب‌الله در منطقه از عاشورا تأسی گرفته شده است.

وی با اشاره به سخنان رهبر فرزانه انقلاب در خصوص جنگ نرم گفت: تمام دنیا در تلاش است تا ایدئولوژی عاشورا را از بین ببرد و این فرهنگ با نظر سیدالشهدا (ع) از بین رفتنی نیست.

نوباوه به نقش محسن کدیور، عبدالکریم سروش در فتنه‌های اخیر اشاره کرد و خطاب به آنها گفت: شما ارزشی ندارید و در دامن صهیونیست پناه برده‌اید ادعای چه چیزی را می‌کنید در حالی که زیر بیرق استکبار بر علیه جمهوری اسلامی نقشه می‌چینید؟ باید چهره‌واقعی اینها را افشا کرد تا مردم بدانند با چه کسانی طرف هستند.

عضو جمعیت ایثارگردان به نقش ایثارگردان در نظام جمهوری اسلامی اشاره و اذعان کرد:‌ سیمرغ زمانه این جانبازان و ایثارگران هستند و به آنها افتخار می‌کنیم همان‌طور که آیت الله مصباح گفت همه تلاش برای این است که ایدئولوژی ایثارگردان را بزنند.

نوباوه در ادامه از عملکرد اصلاح‌طلبان در خارج از کشور انتقاد کرد و گفت: این افراد همان‌کسانی هستند که قرآن را برسر نیزه‌ها زدند و چهره‌ واقعی اینها باید برای مردم روشن شود.

نوباوه به اهمیت علمی ایران پرداخت و خاطرنشان کرد: ایران جزو ۴، ۵ کشور علمی در زمینه نانوتکنولوژی، سلول‌های بنیادی و دیگر تکنولوژی‌هاست و نورم علمی ما ۱۱ برابر کشورهای دنیاست و به این مسئله باید افتخار کرد.

نماینده مجلس شورای اسلامی به دولت آمریکا گفت: براساس نظریه جامع‌شناسان امریکا تمامی امپراتوری‌ها از بین خواهد رفت و برهمین اساس امپراتوری امریکا در حال فروپاشی است.

وی به نقش مهم رسانه‌های داخلی در زمینه بصیرت‌افزایی اذعان کرد: به مردم بگوئید کجایی دنیا هستید. ما دارای عظمت هستیم و رسانه‌ها باید اعتماد به نفس مردم را از ۲۰ به ۱۰۰ برسند.

نوباوه در خصوص فتنه ۸۸ گفت:  فتنه ۸۸ خسارتی را به ایران وارد کرد که ۱۰ جنگ تحمیلی نمی‌توانست این خسارت را وارد کند و در قضیه فتنه، فتنه ‌گران بسیار اشتباه کردند که قبل از پایان اعلام نتایج، اعلام پیروزی کردند.

نوباوه از توطئه‌ جدیدی خبر داد و گفت: به والله توطئه‌ بزرگ‌تری از توطئه‌ ۸۸ در راه است و اگر بزرگان اجازه دهند همه اینها را افشا خواهم کرد و زمانی که فرمان صادر شود رسانه‌ها باید شروع به افشا این توطئه کنند.

وی در مورد توطئه فتنه جدید گفت: می‌خواهند شخصی معلوم الحال را معرفی کنند و بعد از رد صلاحیت آن توسط شورای نگهبان نقشه فتنه خود را برنامه‌ریزی و جلو برند که به کمک خداوند از این مرحله نیز سربلند بیرون خواهیم آمد.

منبع: خبرنامه دانشجویان
یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۱ - ۱۸:۵۵
کد خبر : 2274
بازدیدها: 219

پاسخی بگذارید »