دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تصویر سبزترین اتومبیل سال

danesheroz1 آذر ۲, ۱۳۹۲ ۰
تصویر سبزترین اتومبیل سال

دانش روز: نمایشگاه اتومبیل لس آنجلس، جایزه اتومبیل سبز سال را به مدل آکورد ۲۰۱۴ از شرکت هوندا اهدا کرد

 به گزارش دانش روز، ران کوکان سردبیر مجله اتومبیل سبز و سایت cars of change گفت: این اتومبیل با داشتن انتخابهای هیبرید، الکتریکی و احتراق درونی دقیقا همان اتومبیلی است که مشتریان امروز به دنبال آن هستند. تمام این گزینه ها امسال در کنار هم در آکورد جدید ارائه شده است تا بتواند عملکرد زیست محیطی این اتومبیل را به سطح جدیدی منتقل کند.

مایک آکاواتی معاون اول بخش اتومبیل هوندا آمریکا اظهار داشت: رانندگی با این اتومبیل هم لذت بخش است و هم میزان بهره وری سوخت آن در بالاترین حد خود قرار دارد.

این دومین بار در سه سال اخیر است که هوندا جایزه اتومبیل سبز سال را به خود اختصاص داده است۲۰۱۲ Civic Natural Gas شرکت هوندا این جایزه را طی دو سال گذشته به خود اختصاص داده بود.

امسال ۵ مدل خودرو برای دریافت جایزه اتومبیل سبز سال نامزد شده بودند. آئودی A6 TDI، بی ام دابلیو ۳۲۸d، مزدا ۳، تویوتا کرولا و هوندا آکورد که در سه نسخه گازی، هیبریدی و برقی عرضه شده نامزد دریافت جایزه اتومبیل سبز سال بودند.

در تغییر رویکردی نسبت به سالهای گذشته، امسال هیچ اتومبیل الکتریکی نامزد نشد. سال گذشته سه اتومبیل هیبرید و سال پیش از آن دو اتومبیل الکتریکی و یک هیبرید نامزد شده بودند.

منبع: مهر

شنبه ۲ آذر ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۵
کد خبر : 75631
بازدیدها: 274

پاسخی بگذارید »