دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تصویب یک طرح ضدایرانی دیگر در آمریکا

danesheroz خرداد ۳, ۱۳۹۲ ۰

در ادامه سیاست‌های خصمانه آمریکا، کمیته امور خارجه مجلس نمایندگان این کشور طرحی را تصویب کرد که تحریم‌های اقتصادی شدیدتری را علیه ایران اعمال می‌کند

به گزارش دانش روز ، طرح کمیته امور خارجه مجلس نمایندگان آمریکا درصدد اعمال محدودیت‌های بیش‌تر علیه صادرات نفتی ایران، محدود کردن دسترسی ایران به منابع ارز خارجی در خارج از ایران و گنجاندن شرکت‌های ایرانی بیش‌تری در فهرست سیاه برخواهد آمد.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، “قانون جلوگیری از برنامه هسته‌یی ایران” سعی می کند هرگونه راه خروج از تحریم‌های موجود علیه ایران را ببندد و فشار به مقامات ایرانی را برای کنار گذاشتن برنامه هسته‌یی‌شان افزایش دهد.

سنای آمریکا نیز روز چهارشنبه قطعنامه غیرالزام‌آوری را تصویب کرد که بر اساس آن اگر رژیم صهیونیستی “در تلاش برای دفاع از خود در برابر برنامه هسته‌یی ایران” دست به اقدام نظامی علیه تهران بزند، آمریکا از این رژیم حمایت کرده و کمک‌های دیپلماتیک، نظامی و اقتصادی ارایه خواهد کرد.

این طرح علاوه بر آن از اجرای کامل تحریم‌های بین‌المللی و آمریکایی علیه ایران حمایت می‌کند و از باراک اوباما، رییس‌جمهور آمریکا می‌خواهد که اعمال تحریم‌ها را قوت بخشد.

مرجع : خبرگزاری ایسنا

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۳
کد خبر : 20057
بازدیدها: 212

پاسخی بگذارید »