دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تصمیم قطعی کریمی برای افشاگری علیه دایی

danesheroz1 مرداد ۲۳, ۱۳۹۲ ۰
تصمیم قطعی کریمی برای افشاگری علیه دایی

دانش روز: شنیده شده محور حرف های کریمی علیه دایی بیشتر به ارتباط نزدیک دایی با برخی از بازیکنان پرسپولیس مربوط خواهد شد. همچنین علی کریمی گفته از محمد نوری بپرسید دلیل درگیری من با او در زمان حضور مانوئل ژوزه در پرسپولیس چه بود؟

به گزارش دانش روز،  بعد از مصاحبه انتقادی علی کریمی در قبال علی دایی و پاسخ تند و تیز دایی به کریمی که با کنایه ای آبدار که گفت: «درباره کسی که ثبات ندارد، حرف نمی زنم» شماره ۸ این فصل تراکتور وعده داده که بزودی مصاحبه ای جنجالی انجام خواهد داد و ناگفته هایش را بعد از تعطیلات درباره پرسپولیس و دایی مطرح خواهد کرد. ظاهرا تصمیم کریمی برای انجام این مصاحبه قطعی است و او احتمالا در هفته جاری و بعد از بازی با سپاهان پاسخ صحبت های دایی را خواهد داد.

شنیده شده محور حرف های کریمی علیه دایی بیشتر به ارتباط نزدیک دایی با برخی از بازیکنان پرسپولیس مربوط خواهد شد. همچنین علی کریمی گفته از محمد نوری بپرسید دلیل درگیری من با او در زمان حضور مانوئل ژوزه در پرسپولیس چه بود؟ فقط نوری به این سوال پاسخ بدهد، خیلی از مسایل شفاف خواهد شد.

از سویی دیگر گفته می شود بازگشت بازیکنی مثل حمید علی عسگر به پرسپولیس نیز یکی از مواردی است که علی کریمی می خواهد به آن اشاره کند و ظاهرا ناگفته هایی در این زمینه هم دارد. اگر علی کریمی از مصاحبه اش پشیمان نشود شاهد یک زلزله خبری در عرصه فوتبال ایران باشیم.

 

منبع:دانا

چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۱
کد خبر : 50291
بازدیدها: 349

پاسخی بگذارید »