پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

(تصاویر) هاشمی در منزل آقامجتبی تهرانی

danesheroz دی ۱۹, ۱۳۹۱ ۰

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام بعدازظهر دیروز با حضور در منزل آیت‌الله حاج شیخ مجتبی تهرانی با عرض تسلیت مجدد به همسر و فرزندان آن عالم فقید، از درگاه خداوند متعال علو درجات را برای آن عالم وارسته مسألت کرد.

به گزارش ایسنا، در این ملاقات آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با اشاره به سوابق مبارزاتی و اخلاقی آیت‌الله حاج‌ شیخ مجتبی تهرانی، ایشان را شخصیتی وارسته، فقیهی مجاهد و استادی عارف توصیف کرد که در زمان حیات خود منشاء تربیت شاگردانی انقلابی و متدیّن در عرصه‌های مختلف دوران دفاع مقدس و بعد از آن شد.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نسبت به ترویج و آثار ارزشمند عالم بزرگوار آیت‌الله حاج شیخ مجتبی تهرانی به فرزندان بویژه نسل جوان و تشنه حقایق عرفانی و اخلاقی تأکید کرد.
هاشمی رفسنجانی در پایان، حضور و وداع میلیونی مردم در روز اربعین حسینی با پیکر پاک آن فقید سعید را بیانگر علاقه وصف‌ناپذیر مردم نسبت به این عالم شریف دانست و برای ایشان از درگاه خداوند متعال آمرزش و مغفرت الهی طلب کرد.
در این دیدار همسر، اعضای بیت و حجت‌الاسلام والمسلمین حسین تهرانی فرزند ارشد آیت‌الله تهرانی از ابراز همدردی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام قدردانی و حضور آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را موجب تسلی خاطر بازماندگان دانستند.
حجت‌الاسلام والمسلمین حاج حسین تهرانی در این دیدار در بیان خاطراتی از روزهای آخر مداوا و بستری آیت‌الله تهرانی در بیمارستان اظهار کرد: مرحوم آیت‌الله حاج شیخ مجتبی تهرانی تأکید داشت پس از بهبودی و مرخصی از بیمارستان در اولین فرصت ملاقاتی با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی داشته باشند.
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۱ - ۱۵:۴۱
کد خبر : 3031
بازدیدها: 357

پاسخی بگذارید »