یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

(تصاویر) درگیری تماشاگران و پلیس در لیگ والیبال

danesheroz دی ۱۱, ۱۳۹۱ ۰

پس از پایان بازی دیدار تیم‌های والیبال سایپا و کاله حاشیه‌های زد و خورد بین هواداران کاله و نیروی انتظامی و همچنین حضور چهار بازیکن تیم کاله در درگیری‌ها موجب شد تا بداخلاقی‌ها همچنان در والیبال ادامه داشته باشد.  کمیته انضباطی فدراسیون امروز (دوشنبه، یازدهم دی‌ماه) قرار است حاشیه‌های این دیدار را بررسی کند. در [&hellip

پس از پایان بازی دیدار تیم‌های والیبال سایپا و کاله حاشیه‌های زد و خورد بین هواداران کاله و نیروی انتظامی و همچنین حضور چهار بازیکن تیم کاله در درگیری‌ها موجب شد تا بداخلاقی‌ها همچنان در والیبال ادامه داشته باشد.

 کمیته انضباطی فدراسیون امروز (دوشنبه، یازدهم دی‌ماه) قرار است حاشیه‌های این دیدار را بررسی کند.
در همین حال ناظر دیدار تیم‌های والیبال کاله و سایپای البرز روایت خود از درگیری تماشاگران و نیروی انتظامی در این دیدار ار چنین روایت کرد: متاسفانه در حالی ‌که همه چیز به خوبی پیش می‌رفت و بازی تمام شده بود، عده‌ای از تماشاگران با ماموران نیروی انتظامی حاضر در سالن مسابقه درگیر شدند. در پایان مسابقه، تمام حواس ما متوجه داور و بازیکنان برای انجام مراسم پایان بازی بود که ناگهان متوجه درگیری تعدادی از تماشاگران کاله با ماموران نیروی انتظامی شدیم. هواداران کاله با تعدادی از سربازان نیروی انتظامی درگیر شده بودند و چند بازیکن کاله هم وارد این درگیری شدند که نباید دخالت می‌کردند.
درهمین رابطه عکس های خبرگزاری فارس از این حواشی را در زیر می بینید.
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۱ - ۱۹:۰۴
کد خبر : 2351
بازدیدها: 277

پاسخی بگذارید »