پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

(تصاویر) حلب؛ جبهه جنگ با معارضین

danesheroz دی ۱۱, ۱۳۹۱ ۰

پاکسازی روستای الشرفه و الراموسه در حلب از وجود گروههای تروریستی و خنثی شدن بیش از ۲۵ بمب، منهدم شدن شش خودرو مجهز به تیربار دوشکا و دو اتوبوس حامل سلاح و مهمات از جمله خبرهای مربوط به سوریه است.  رسانه های مختلف سوری از جمله الاخباریه سوریه از کشف۱۰۰ بمب دست ساز و ۵۰ [&hellip

پاکسازی روستای الشرفه و الراموسه در حلب از وجود گروههای تروریستی و خنثی شدن بیش از ۲۵ بمب، منهدم شدن شش خودرو مجهز به تیربار دوشکا و دو اتوبوس حامل سلاح و مهمات از جمله خبرهای مربوط به سوریه است.

 رسانه های مختلف سوری از جمله الاخباریه سوریه از کشف۱۰۰ بمب دست ساز و ۵۰ بمب کارگذاشته شده از سوی معارضین خبر دادند.
واحدهایی از ارتش سوریه به پیگرد گروههای تروریستی مسلح در برخی مناطق ادامه دادند و طی آن توانستند چندین مقر و محل تجمع آنها را نابود کنند، در این عملیات، شماری از معارضین کشته و برخی دیگر دستگیر شدند.
در حومه دمشق، واحدهایی از ارتش سوریه با بازمانده های گروههای مسلح در میدان الزیتون و اطراف مسجد الخولانی در شهر داریا درگیر شدند که طی آن یک خودرو آنها که برای انتقال معارضین و سلاح و مهمات به کار می رفت، منهدم شد.
در این عملیات، علاوه بر ضبط مقادیری سلاح و مهمات، چندین معارض تک تیرانداز (قناصه) کشته شدند.
به گفته این منبع، در این عملیات، مخفیگاه گروههای معارض که برای طراحی اقدامات جنایتکارانه و تخریب زیرساختها استفاده می کردند، منهدم شد، همچنین یک مرکز شکنجه شهروندان ربوده شده که با معارضین همراهی نمی کردند، منهدم شد.
ارتش سوریه همچنین از ادامه عملیات خود علیه معارضین مسلح در شهر حلب و حومه آن خبر داد، بر اساس این گزارش، در مناطق السفیره، خان طومان، منغ، رسم العبود، العویجه، السکری و بستان القصیر شماری از معارضین مسلح کشته و زخمی شدند.
عکس های زیر از حلب آخرین تصاویری است که از این شهر جنگ زده مخابره شده است.
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۱ - ۱۹:۰۳
کد خبر : 2348
بازدیدها: 238

پاسخی بگذارید »