یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

(تصاویر) حادثه‌دیدگان پیرانشهر؛ قطع انگشت ۳دانش‌آموز

danesheroz دی ۲۷, ۱۳۹۱ ۰

با گذشت بیش از ۴۰ روز از حادثه تلخ آتش سوزی مدرسه در پیرانشهر و مصدومیت ۲۸ دانش آموز هنوز ۱۰ نفر از دانش آموزان به دلیل شدت سوختگی در بیمارستان‌های کشور مشغول مداوا هستند و انگشتان دست سه دانش آموز قطع شده است

به گزارش مهر، ۴۲ روز از روز تلخ ۱۵ آذر امسال که بخاری کلاس چهارم ابتدایی مدرسه انقلاب اسلامی منطقه شین آباد شهرستان پیرانشهر آتش گرفت می گذرد و هنوز شش تن از دانش آموزان این حادثه در بیمارستان سوختگی اصفهان، سه نفر در بیمارستان مشهد و یک نفر در بیمارستان سینای تبریز با درد دست و پنجه نرم می کنند.
شدت سوختگی سه نفر از این ۱۰ دانش آموز به حدی بود که جمعی از نمایندگان مجلس مجبور به نامه نگاری با رئیس جمهور برای اعزام این دانش آموزان به یکی از کشورهای اروپایی شدند اما این نامه نگاری ها فایده نداشته و اعزام آنها به خارج از کشور لغو شد.
هر چند به گفته نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی وضعیت عمومی این دانش آموزان روبه بهبودی است اما قسمت تلخ این واقعه اینکه پزشکان به دلیل شدت سوختگی و عدم قبول پیوند مجبور به قطع انگشتان سه تن از دانش آموزان این حادثه شدند.
صبح ۱۵ آذرماه سالجاری کلاس چهارم ابتدایی مدرسه انقلاب اسلامی روستای شین آباد آتش گرفت و در اثر آن تمام دانش آموزان مصدوم و روانه بیمارستان شدند.
در اثر این حادثه دو نفر از دانش آموزان به نام های “سیران یگانه” و “ساریا رسول زاده” جان خود را در اثر شدت جراحات جان خود را از دست دادند و ۲۶ دانش آموز مجروح هستند.
تعدادی از دانش آموزان مجروح تاکنون معالجه و به آغوش خانواده بازگشته اند.
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۰
کد خبر : 4314
بازدیدها: 222

پاسخی بگذارید »