جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

(تصاویر) “الیزابت” هم ثبت نام کرد!

danesheroz اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
(تصاویر) “الیزابت” هم ثبت نام کرد!

روز چهارم ثبت نام دواطلبان انتخابات ریاست جمهوری با حواشی جالبی همراه بود

به گزارش تسنیم، سید قنبر حیدری که ۸۲ساله و لیسانسیه علوم اجتماعی از دانشگاه آزاد تبریز است یکی از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری یازدهم است که از ساعت ۴ صبح امروز مقابل وزارت کشور حضور یافته است. وی که هم‌اکنون در مقطع کارشناسی ارشد روزنامه‌نگاری قبول شده سابقه ۵ دوره کاندیداتوری مجلس و ۶ دوره ریاست جمهوری را دارد. حیدری تأکید داشت که به‌دلیل ۶ دوره کاندیدا شدن به “حاج آقا رئیس جمهور” معروف شده است.

64767_290
حسین رحمانی دیگر داوطلب انتخابات است که می‌گوید: قالیباف اصلی منم و شورای نگهبان حتماً مرا تأیید صلاحیت می‌کند. او مدعی است که ۵ میلیون خانواده قالیباف در کشور به او رأی می‌دهند. او همچنین با نشان دادن عکسی به خبرنگاران می‌گفت: احمدی‌نژاد با لباس سارافون خود با من عکس انداخت
64768_835
غلامرضا اسماعیلی یکی دیگر از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری بود که با کالسکه‌ای جالب به ستاد انتخابات وزارت کشور آمد و هدف خود از آمدن با کالسکه را، تازه بودن ایده آن عنوان کرد و گفت که می‌خواهد سادگی را در انتخابات دنبال کند.

عشرت کاظمی یکی از داوطلبان زن ریاست جمهوری یازدهم هم تاکید داشت که اسم او الیزابت است و همسرش او را با این نام صدا می زند. او با کلاه آبی رنگ و عینک دودی به وزارت کشور آمده بود.

64769_781

جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۷
کد خبر : 16369
بازدیدها: 115

پاسخی بگذارید »