چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

(تصاویر) آلبوم خاطرات آیت‌الله آقامجتبی تهرانی

danesheroz دی ۱۳, ۱۳۹۱ ۰

در آستانه اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام، روح شیدا و بی قرار فقیه عارف و مجاهد سالک حضرت آیه الله العظمی حاج آقا مجتبی تهرانی  به ملکوت اعلی پیوست. به گزارش ستاد برگزاری مراسم ارتحال آیت الله مجتبی تهرانی، این مرجع عظیم الشأن که از برجسته ترین شاگردان مکتب فقهی، [&hellip

در آستانه اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام، روح شیدا و بی قرار فقیه عارف و مجاهد سالک حضرت آیه الله العظمی حاج آقا مجتبی تهرانی  به ملکوت اعلی پیوست.

به گزارش ستاد برگزاری مراسم ارتحال آیت الله مجتبی تهرانی، این مرجع عظیم الشأن که از برجسته ترین شاگردان مکتب فقهی، عرفانی و فلسفی امام خمینی (قدس سره الشریف) بود عمری را به تدریس و تربیت و تهذیب نفوس گذراند، و اهتمام تمام به اقامه عزای خامس آل عبا و تبیین معارف اسلامی و سلوک عاشورایی داشت و تقدیر چنان شد که در همین ایام نیز در جوار رحمت بی انتهای الهی عزادار فرزند رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم باشد؛ «یوم علی آل الرسول عظیم».
این مصیبت بزرگ را به محضر مقدس حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه، مقام معظم رهبری، مراجع عظام تقلید، حوزه‌های علمیه، شاگردان و ارادتمندان ایشان و همه امت مسلمان تسلیت گفته و علوّ درجات معظم له را مسئلت می‌نماییم. در زیر تصاویری از آلبوم خاطرات آیت الله مجتبی تهرانی را مشاهده می کنید؛ در این عکس ها مرجع عالی قدر در جلسات درس، هنگام سخنرانی، عزاداری، عمامه گذاری و در میان مردم دیده می شود.
در کنار حاج آقا مصطفی خمینی؛ نفر ایستاده سمت راست
در حال سخنرانی
در کنار رهبر معظم انقلاب، واعظ طبسی و امامی کاشانی
در کنار رهبر معظم انقلاب
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۱ - ۲۰:۱۶
کد خبر : 2511
بازدیدها: 216

پاسخی بگذارید »