پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تصادفات زنجیره ای در دو منطقه اتوبان کرج به هشتگرد

danesheroz1 فروردین ۱۵, ۱۳۹۳ ۰
تصادفات زنجیره ای در دو منطقه اتوبان کرج به هشتگرد

دانش روز: تصادف زنجیره ای گسترده ای در اتوبان کرج – قزوین در دو قسمت رخ داد که موجب تخریب بیش از ۳۰ خودرو و اتوبوس و ایجاد ترافیکی سنگین در این محدوده شد

به گزارش دانش روز، این تصادفات حدود بیست دقیقه پیش در دو قسمت اتوبان مقابل هشتگرد جدید و پیشاهنگی کرج رخ داد که در قسمت هشتگرد از نظر تعداد اتومبیل های صدمه دیده و نحوه تصادف بسیار سنگین بود.


این گزارش می افزاید : در بخش اتوبان مقابل شهر هشتگرد جدید ، در  حدود ۳۵ اتومبیل از نوع پژو ۲۰۶ ، پراید ، پژو ۴۰۵ ، کامیون باری و یک دستگاه اتوبوس که قسمت جلوی آن به کلی تخریب شده بود و بنزین از آن جاری بود دیده میشد که مأموران پلیس راهور و امداد در حال رسیدگی به وضعیت سرنشینان بودند.
در این گزارش آمده است :  به دلیل نشت بنزین و بوی شدیدی که در هوا برخاسته بود این مأمورین به سرعت در حال پراکنده نمودن جمعیت و اتومبیلهای تصادفی بودند که حادثه آتش سوزی موجب بحرانی تر شدن این اوضاع نشود.
همچنین سرنشینان خودرو های تصادفی  با پتوهای مسافرتی پناه گرفته بودند و با مأموران امداد گفتگو می کردند.
از تعداد زخمی ها و  کشته های احتمالی اطلاع دقیقی در دست نیست.
در بخش دیگری از این گزارش آمده است چندین کیلومتر پایین تر نیز در قسمت پیشاهنگی و نزدیک پل اتوبان حصارک کرج ، تصادف زنجیره ای دیگری رخ داده بود که پلیس راهور مشغول رسیدگی به اتومبیل های آسیب دیده بود ولی شدت تصادفات کمتر از قسمت قبل بود.
اخبار بعدی و تصاویر مربوط متعاقبأ منتشر خواهد شد.

منبع: تیتر۱

جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۱
کد خبر : 104565
بازدیدها: 320

پاسخی بگذارید »