یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معاون وزیر و رییس سازمان مدارس غیردولتی:

تشکیل ۶۰ درصد جمعیت فرهنگیان از زنان

danesheroz1 مرداد ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
تشکیل ۶۰ درصد جمعیت فرهنگیان از زنان

دانش روز: معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکتهای مردمی و خانواده آموزش و پرورش قریب ۶۰ درصد جمعیت تشکیل دهنده فرهنگیان را زنان اعلام کرد

 به گزارش دانش روز، فرشته حشمتیان روز گذشته در اولین جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی وزارت آموزش و پرورش در سالن جلسات معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی این وزارتخانه گفت: آموزش و پرورش ، حوزه گسترده ای است که قابل قیاس با هیچ دستگاهی نمی باشد و به ازای اهمیت این دستگاه عظیم اجرایی ، مسئولیت ها نیز در آن سنگین است.

وی با ارائه آماری از وضعیت سازمان مدارس غیردولتی ادامه داد: ۱۲ هزار مدرس خانواده ، ۱۹۱ مرکز راهنمایی و مشاوره با یک هزار روان شناس متخصص خانواده و ۲۰ میلیون اولیای دانش آموز در زیر مجموعه این سازمان وجود دارد.

معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به شوراهای آموزش و پرورش که در راس آن استاندار یا فرماندار قراردارد و مصوبات آن لازم اجرا می باشد ، خاطرنشان کرد : اجرای برنامه ها نیاز به تخصیص اعتبار و بودجه دارد که در صورت تامین آن ، انجام خواهد شد.

وی آسیب شناسی را مقدمه ارائه راهکار دانست و یادآور شد: عفاف از اصول و مبانی مستحکم حجاب در جامعه است.

حشمتیان به اقدامات ستادی و استانی انجام شده در خصوص حقوق شهروندی در حوزه تابعه خود اشاره و بر تشکیل و استمرار فعالیت کارگروه های تخصصی تاکید کرد.

براساس این گزارش، در ادامه این جلسه ، ژیلا فیروزی ، مدیر کل هیات مرکزی گزینش نیز در خصوص تکریم ارباب رجوع در حوزه گزینش این وزارتخانه اعلام کرد: با وجود ۶۰۰ هزار پرونده بررسی شده در این حوزه تاکنون هیچ اعتراضی نداشته ایم.

وی عملکرد آموزش و پرورش در این زمینه را در نوع خود بی نظیر توصیف کرد.

منبع:پانا

پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۸
کد خبر : 48066
بازدیدها: 309

پاسخی بگذارید »