شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تشکیل کارگروه محیط زیست در شورای شهر کرج

danesheroz بهمن ۹, ۱۳۹۲ ۰
تشکیل کارگروه محیط زیست در شورای شهر کرج

دانش روز : عضو شورای شهر کرج ازتشکیل کارگروه محیط زیست توسط اعضای این حوزه خبر داد

به گزاش دانش روز  ،مریم قهرمانی اظهارداشت:پس از رایزنی هایی که با سازمان های خدمات رسان در سطح شهر،شهرداری و افراد نخبه فعال در این حوزه انجام شد و با توجه به بررسی هایی که داشتیم، کارهای اجرایی در زمینه بهبود وضعیت محیط زیست در کرج آغاز شد.

وی در ادامه با تاکید به حضور افراد نخبه در پیشبرد اهداف این حوزه اظهارداشت: از تهران ، همدان و قزوین افراد توانمند و فعال را به کرج دعوت کردیم و در حوزه ترافیکی که بیشترین و بزرگترین دغدغه ما است، مطالعات را به کمک بازوی اجرایی آن که حمل و نقل می باشد، شروع کرده ایم.

وی در خطاب به مدیر عامل سازمان اتوبوس رانی و تاکسی رانی تقاضای سامان دهی خطوط را داشته و اذعان داشت: اگر در قسمتی از ارائه خدمات زخمی باشد، باید با کمک یکدیگر آن را پانسمان کنیم تا دغدغه ای به مردم نرسد .

قهرمانی تصریح کرد: ایستگاه های تاکسی خود ایجاد ترافیک و به زعم آن ایجاد آلودگی می کنند که این بسیار نگران کننده می باشد ، چرا که محیط زیست را به خطر انداخته و باید ساماندهی شوند .

وی یادآور شد: دغدغه ای که در محیط زیست درشهرهای اصفهان و ارومیه در حال وقوع است ،ما را نیز تهدید می کند و باید با همفکری تمام سعی و تلاش خود را به کار بندیم تا با این معضل درگیر نشویم.

وی با تقدیر و تشکر از رسانه ها در راستای همفکری با اعضای شورای شهر در خصوص اهمیت محیط زیست گفت: مردم باید بدانند که ما آمده ایم تا به آنها خدمت کنیم و برای ایشان کار انجام دهیم و رسانه ها نیز باید ما را در راستای اطلاع رسانی و معرفی این کمیته ها یاری کنند.

 

چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۶
کد خبر : 90312
بازدیدها: 178

پاسخی بگذارید »