چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تشکیل “ارتش زنان عریان” برای مقابله با وهابیت!

danesheroz2 خرداد ۳۱, ۱۳۹۲ ۰
تشکیل “ارتش زنان عریان” برای مقابله با وهابیت!

دانش روز: نیروهای “ارتش زنان عریان” قصد دارند در اماکن مختلفی که وهابیون حضور دارند و به فعالیت های افراطی می پردازند، حضور یابند و با عریان شدن، با اقدامات افراط گرایانه آنان مقابله کنند

به گزارش گروه فرهنگی دانش روز، افراط گرایی وهابیون نه تنها موجب ضربه شدید به دین مبین اسلام و تخریب وجه مسلمانان در سراسر جهان شده، بلکه نتیجه معکوس هم داده است.

سازمان دفاع از حقوق زنان در تونس، اعلام کرد که زنان فمنیست این کشور قصد دارند با هدف مقابله با اندیشه وهابیت و وهابیون این کشور،‌ “ارتش زنان عریان” را تشکیل دهند.

این سازمان در ادامه افزود: هدف اصلی این ارتش مبارزه و مقابله با اسلام وهابی است. وهابیون زنان را از حیوان هم کمتر می دانند و برای زن ارزش قائل نیستند از همین رو “ارتش زنان عریان” قصد دارد با این تفکر مقابله کند.

سازمان دفاع از حقوق زنان در تونس همچنین گفت: نیروهای “ارتش زنان عریان” قصد دارند در اماکن مختلفی که وهابیون حضور دارند و به فعالیت های افراطی می پردازند، حضور یابند و با عریان شدن، با اقدامات افراط گرایانه آنان مقابله کنند.

گفتنی است تعدادی از زنان تونس چندی پیش به طور همزمان مقابل سفارت های کشور تونس در پایتخت های مختلف اروپایی حاضر شده و ضمن عریان شدن،‌ پرچمی که روی آن عبارت “لاإله إلا الله محمد رسول الله” نوشته بود را به نشانه توهین و اعتراض به اسلام، به آتش کشیدند.

منبع: شیعه آنلاین

جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۵
کد خبر : 29952
بازدیدها: 212

پاسخی بگذارید »