چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دكتر علي اصغر فاني ، وزير آموزش و پرورش:

تشکیل کمیته های هماهنگی، همدلی و هم افزایی در آینده ای نزدیک

danesheroz1 آبان ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
تشکیل کمیته های هماهنگی، همدلی و هم افزایی در آینده ای نزدیک

دانش روز: دکتر علی اصغر فانی ، وزیر آموزش و پرورش با اعلام تشکیل کمیته های هماهنگی ، همدلی و هم افزایی در آینده ای نزدیک بر تبدیل تهدید ها به فرصت ها تاکید کرد.

به گزارش دانش روز، دکتر علی اصغر فانی پیش از ظهر امروز در جلسه با  اعضای سازمان بسیج دانش آموزی و بسیج  فرهنگیان در سالن جلسات دفتر وزارتی با طلب دعای خیر گفت: انشاءا… بتوانیم با انجام صحیح مسئولیتی که برعهده گرفته ایم،  رضایت الهی را کسب کنیم .

 وی تعلیم وتربیت  را بخش بسیار پیچیده ای خواند وافزود: دکارت، فیلسوف معروف معتقد است، سیاست و تعلیم وتربیت در دنیا از امور دیگر دشوارتر می باشد  .

 وزیر آموزش وپرورش ادامه داد: بسیج دانش آموزان و فرهنگیان، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ،معاونت پرورشی و دیگر بخش های درونی و بیرونی آموزش وپرورش در صورت مدیریت صحیح می توانند فرصت محسوب شوند ودر خدمت تعلیم وتربیت در آیند، در غیر این صورت تهدید خواهند بود .

 وی، مدیرخوب رامدیری دانست که تهدیدها را به فرصت تبدیل کند و با مثالی در این زمینه ادامه داد: حضرت امام خمینی (ره) در زمان تسخیر لانه جاسوسی و قطع ارتباط یک طرفه دولت آمریکا فرمود؛ اگر آمریکا یک  خدمت به ملت ایران کرده باشد، آن خدمت در  همین قطع رابطه است .

 دکتر فانی به اعضای سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان توصیه کرد: در تشکیل کمیته های هماهنگی ، همدلی و هم افزایی در آینده نزدیک کمک کنند.

وی بر محوریت تعلیم وتربیت دانش آموزان در فعالیت های آتی تاکید و تصریح کرد: باید در دوران مسئولیت خود  تلاش کنیم دوره ای  را بسازیم که از آن به عنوان دوره  شاخص، معیار و راهنمایی برای آینده  یاد شود، این کار عملی خواهد شد به شرط آن که هدف یعنی تربیت دانش آموزان را فراموش نکنیم و به دنبال مطرح شدن نام خود نباشیم .

 در پایان دکتر فانی با اشاره به اردوهای راهیان نور اضافه کرد: انشا ءا… در آینده ای نزدیک در این اردو ها حضور خواهم یافت ، زیرا اعتقاد دارم این فضا موجب رشد انسان خواهد شد .

 شایان ذکر است؛ هفته بسیج دانش آموزی با آغاز سالروز شهادت شهید حسین فهمیده آغاز می شود و تا یوم ا… ۱۳ آبان با شعار حماسه سازان امروز، آینده سازان فردا ادامه می یابد .

شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۱
کد خبر : 71413
بازدیدها: 233

پاسخی بگذارید »