پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تشکر ویژه “ماتادور” از پلیس ایرانی

danesheroz2 مهر ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
تشکر ویژه “ماتادور” از پلیس ایرانی

دانش روز:مدیر تصویربرداری “ماتادور” گفت: از همکاری تیم “ماتادور”، به خصوص “فرهاد نجفی” کارگردان با درایت کار سپاسگزارم

به گزارش دانش روز، “علیرضا رجایی مقدم” مدیر تصویربرداری سریال “ماتادور” با اشاره به زحمات تیم سازنده  گفت: همه‌ی اعضای تیم “ماتادور” زحمت کشیدند و زمانی که با “جواد نوروزبیگی” تهیه کننده گفتگویی داشتم سعی همه ما بر متفاوت شدن این کار اکشن با دیگر آثار ساخته شده بود.

وی با اشاره به تفاوت کار اکشن و سختی‌های آن نسبت به دیگر کارها تصریح کرد: گذشته از درام و داستان،‌ کنترل بسیاری از صحنه‌ها و به خصوص زمان حرکت هلی‌کوپتر، همه ما دچار هیجان و استرسی خاص بودیم که خوشبختانه با درایت و برنامه‌ریزی درست کارگردان و سردار دکتر “منتظرالمهدی” همه چیز به خوبی پیش رفت.

“رجایی مقدم” اظهار داشت: در همه‌ی سکانس‌ها با این حساسیت قبل از شروع فیلمبرداری دستور حضور آمبولانس و افراد آتش‌نشان از سوی تیم همراهد داده می‌شود و همه‌ی ما با خیالی مطمئن کار خود را انجام دادیم.

وی با اشاره به زنده یاد “پیمان ابدی”،‌ افزود: زنده یاد “پیمان ابدی” جلوی چشمان من فوت کرد و متأسفانه امکانات ما برای تولید آثار اکشن در ایران بسیار اندک است.

مدیر تصویربرداری “ماتادور” ادامه داد: با وجود امکانات کم همه ارگان‌ها ما را در رسیدن به اهداف “ماتادور” یاری کردند و فکر می‌کنم توانستیم اثری قابل قبول را تقدیم مخاطبان کنیم.

“رجائی مقدم” در خصوص به تصویر کشیدن پلیس ایرانی گفت: در کارهای پلیسی همکاری بسیاری داشتم ولی به عقیده‌ی من “ماتادور” متفاوت بوده و با نگاه ویژه‌ای به تلاش و اخلاق پلیس ایرانی می‌پردازد.

وی با اشاره به حضور بازیگرانی چون ” پولاد کیمیایی” و” پوریا پورسرخ” تصریح کرد: خوشبختانه “ماتادور” با حضور بازیگران برجسته‌ای چون ” پولاد کیمیایی” و ” پوریا پورسرخ” توانست بدرخشد و با توجه به پیامهایی که از همکاران و آن سوی آبها به دستم رسیده، از بابت حضور در “ماتادور” خوشحال هستم.

رجائی مقدم با اشاره به نگاه خود به سریال ماتادور در جایگاه مخاطب افزود:  در جایگاه مخاطب با دیدن “ماتادور” احساس و انرژی مثبتی می گیرم ولی به عنوان مدیر تصویربرداری پروژه به دلیل یادآوری خاطرات بسیار خوش کار، ایرادی خاص را به یاد نمی آورم.

وی تصریح کرد: در هر صورت کاری بدون نقص وجود ندارد و شاید از نظر همکاران و متخصصان فیلمبرداری کار خالی از ایراد هم نباشد اما من متوجه اتفاقی خاص نشدم.

**”ماتادور” مخاطب ۱۰۰ ساله دارد

“رجائی مقدم” افزود: “ماتادور” مخاطبهای ۵ تا ۱۰۰ ساله دارد و به طور کلی  کار یک سیر تکاملی را طی می کند  و معتقدم توانسته تا حد بالایی نظر مردم را به خود جلب کند.

وی با اشاره به مهارت ” فرهاد نجفی” کارگردان پروژه اظهار داشت: “فرهاد نجفی” به عنوان کارگردان جوان  کار با جرأت و جسارت مسئولیت “ماتادور” را بر عهده گرفت و توانست با سلیقه ای خاص به درخشش کار خود  اضافه کند.

” رجایی مقدم” در خصوص همکاری اش با  “فرهاد نجفی” خاطر نشان کرد: در گذشته  با “نجفی” همکاری بسیاری داشته ام و گاهی به دلیل شلوغی واکنش بودن سکانسها فقط با یک نگاه منظور یکدیگر را متوجه می شویم که بسیار خاطره خوشی را از همکاری با وی برایم به یادگار گذاشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران

یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۱
کد خبر : 65027
بازدیدها: 273

پاسخی بگذارید »