پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تشریح برنامه های بیست وچهارمین سالگرد ارتحال امام راحل (ره) در کرج

danesheroz خرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
تشریح برنامه های بیست وچهارمین سالگرد ارتحال امام راحل (ره) در کرج

دانش روز : سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج به مناسبت بیست وچهارمین سالگرد ارتحال امام راحل (ره) نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه برگزار و برنامه های این مراسم در کرج را تشریح کرد

در این نشست که با حضور اصحاب رسانه در محل سالن گردهمایی قرارگاه شهید قریشی کانون جوان بسیج ناحیه کرج برگزار شد فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج برنامه های در دست اقدام این این مناسبت از سوی سپاه کرج را تشریح کرد.
سرهنگ احمد رضا باهک در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری هرچه بهتر مراسم گرامیداشت ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران گفت :نفس گرم این مرد خدایی بود که ما را از طاغوت رهایی بخشید واسلام ر ا در جامعه ایران احیاء کرد.
وی ادامه داد:زنده نگه داشتن یاد و خاطره رهبری جاویدان این ابر مرد تاریخ موجب می شود ، حماسه انقلاب اسلامی ایران از خاطره جهانیان پاک نشده و نسلهای جدید نیز با این مرد بزرگ و هدایت پیامبرگونه اش آشنا شوند.
فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج از اعزام ۳۰ هزار نفر شهروند البرزی با ۱۲۰۰ دستگاه اتوبوس برای شرکت در مراسم ارتحال امام راحل (ره) خبر داد و گفت : در سال گذشته ۲۵ هزار نفر از سوی سپاه کرج اعزام شدند که امسال این تعداد افزایش یافت.
باهک افزود : این محاسبه به غیر از شهروندان البرزی است که خود در این مراسم شرکت کردند.
وی با بیان اینکه این اتوبوسها روز ۱۴ خرداد در حوزه های مقاومت مستقر و زمان حرکت آن بین ساعت ۵ تا ۶ می باشد گفت : تمام تمهیدات امنیتی ، پذیرایی ، دارویی ،حضور روحانی وراوی نیز پیش بینی شده است.

فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج اظهار کرد: برای کسانی که امکان حضور برای این مراسم را ندارند ،برنامه های متمرکز در نظر گرفته شده است که  اولین برنامه  فردا رأس ساعت ۱۰ صبح در مسجد امام جعفر صادق با حضور تمام اقشار برگزار خواهد شد.
وی اعزام دوچرخه سواران و زائرین پیاده به سوی مرقد امام خمینی(ره) ، استقبال از زائرین خارج از استان به همراه برگزاری مراسم استقبال را  از دیگر برنامه های سپاه امام حسین (ع) ناحیه کرج بر شمرد.
سرهنگ باهک در پایان تصریح کرد: زائرین از استانهای آذربایجان غربی ، همدان ، زنجان ، گیلان ، مازندران ، قزوین از استان البرز عبور خواهند کرد که وظیفه پذیرایی واستقرار این زائرین برعهده سپاه امام حسین (ع) کرج خواهد بود.

منبع :تیتر یک

شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۸
کد خبر : 23134
بازدیدها: 411

پاسخی بگذارید »