پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تشرف ۵۰ نفر از بهائیان به دین اسلام و ” تشیع ” در شهرستان فردیس

danesheroz تیر ۵, ۱۳۹۲ ۰
تشرف ۵۰ نفر از بهائیان به دین اسلام و ” تشیع ” در شهرستان فردیس

دانش روز : ۵۰ نفر از بهائیان مشرف شده به « تشیع » در جشن بزرگ نیمه شعبان که در فردیس برگزار شد ، شرکت کردند

به گزارش دانش روز : مراسم جشن با شکوه میلاد منجی عالم بشریت امام عصر (عج) در فردیس کرج (شهرک وحدت) با حضور” نجات یافتگان بهائیت” ، مسئولین شهر، امام جمعه فردیس ، رییس حوزه علمیه استان البرز، روحانیون و خیل عظیمی از مردم این منطقه برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر ایمانی امام جمعه فردیس در این مراسم اظهار داشت : ولادت امام عصر (عج) را و جشن نیمه شیعیان را به همه مسلمانان جهان به خصوص ارادتمندان حضرت عصر تبریک می گویم و امیدوارم به عنوان منتظران آن حضرت که در روایت داریم (برترین اعمال عبادات انتظار فرج هست) انشاء اله جزو منتظران آن حضرت محسوب بشویم ، چیزی که وظیفه یک منتظر محسوب می شود به عنوان یک مسلمان ارزشهای اسلامی است که در خودش متولور می کند.

امام جمعه فردیس ضمن قدردانی و تشکر از کسانی که قبلا در فرقه ضاله بهاییت بودند و به حمدالله این ها مسلمان شدن و بصیرت و اعتقادات اسلامی را پذیرفتند عنوان کرد: امیدواریم کسانی که هنوز درفرقه ضاله هستند به هر حال فریب خوردند این فرقه را ترک کنند و به سمت اسلام و اعتقادات اسلامی برگردند .

بر اساس این گزارش ۵۰ بر نفراز بهائیان که به دین اسلام و ” تشیع” مشرف شده بودند درجشن بزرگ نیمه شعبان که در فردیس برگزار شد ، شرکت کرده و با خواندن دعای فرج فضای خاصی به عید نیمه شعبان و میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت امام زمان(عج) داده شد.

اجرای نمایش مهدویت و مولودی خوانی توسط مداحان اهل بیت(ع) در وصف امام عصر(عج) از دیگر برنامه های این همایش بزرگ بود.

_MG_5815
_MG_5809

 

_MG_5808
_MG_5759

 

_MG_5822
تشرف 50 نفراز بهائیان به دین اسلام و تشیع در شهرستان فردیس
منبع : هادیان البرز
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۲
کد خبر : 32002
بازدیدها: 464

پاسخی بگذارید »