سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در این تریبون آزاد دانش آموزان از دغدغه هایشان با رییس جمهور یازدهم گفتند.

تریبون آزاد دانش آموزی در شهر کرج + عکس

danesheroz خرداد ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
تریبون آزاد دانش آموزی در شهر کرج + عکس

دانش روز :از اواسط اردیبهشت ماه که بحث های انتخاباتی، در عرصه ها و زمینه های گوناگون رو به گرمی مضاعف گذاشت

دانش روز :از اواسط اردیبهشت ماه که بحث های انتخاباتی، در عرصه ها و زمینه های گوناگون رو به گرمی مضاعف گذاشت، بعضی هم نیز بر آن شدند تا در عرصه ی خدمت خود، که همان فضای پرشور و انرژی و شیرین دانش آموزی است، گامی هر چند کوچک در راستای انتخابات وایجاد شور و انگیزه در نسل چهارم بردارند..

هرچند که شاید مخاطبان به ظاهر کم سال، هنوز به سن رأی نرسیده باشند، امّا آنقدر فهیم و بلند نظر هستند که برای آینده ی خاک گرم وطن، حاضرند حتّی بعد از امتحانات نهایی وداخلی، ساعتها، زیر آفتاب، توی حیاط مدرسه، روی پا بایستند و آنچنان پرشور از دغدغه هاو خواسته هایشان حرف بزنند که باورت نمیشود همین حالا برگه ی امتحانی شان را داده و به حیاط آمده باشند!

این ویژگی را فقط در جوانان این مرز و بوم میشود پیدا کرد… او که حتّی وقتی هنوز حقّ رأی ندارد، خود را هم تراز دیگران در سرنوشت مملکتش سهیم می داند، او که خیلی هم برایش فرقی نمیکند، کسی که می آید، اصلاح طلب است یا اصول گرا، مهم این است که دردمند باشد..

اوحالا، محکم و استوار ایستاده تا پیام یک نسل چهارمی را به رییس جمهور یازدهمش بگوید..

امید که در هیاهو و جنجال های انتخاباتی این روزها، پیام این نسل، که بدون او، آینده ای هم نیست، به گوش همان ها که باید، برسد..

یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۹
کد خبر : 23241
بازدیدها: 340

پاسخی بگذارید »