دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تروریست ها در حمله به حرم حضرت زینب (س) ناکام شدند!

danesheroz1 مهر ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
تروریست ها در حمله به حرم حضرت زینب (س) ناکام شدند!

دانش روز: شمار زیادی از تروریستهای مسلح به هلاکت رسیدند که برخی از آنها ملیت عربی و غیر عربی داشتند

به گزارش دانش روز، خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) خبر داد که نیروهای ارتش بر روستاهای اوقانیا و عین البیضه و مزارع اطراف آنها در قنیطره پس از انهدام مقرهای تروریستها و مقادیری سلاح و مهمات متعلق به آنها سیطره یافته اند.

یک منبع مسئول سوری به سانا گفت انواع موشکها و ۲۴ جعبه حاوی انواع مهمات در عملیات نیروهای ارتش در استان قنیطره منهدم شد و شمار زیادی از تروریستهای مسلح به هلاکت رسیدند که برخی از آنها ملیت عربی و غیر عربی داشتند که از آن جمله می توان به عبدالله عبوده عطیف قفقازی الاصل، صالح الغدامسه لیبیایی، حسام الدین الجزایری، صالح المسفر تروریست سعودی و عدی عبود تروریست عراقی اشاره کرد.

همچنین رسانه های عربی از درگیریهای شدید میان گروههای مسلح و حامیان حرم مطهر حضرت زینب(س) در منطقه سیده زینب(س) در جنوب دمشق خبر دادند.

گروههای مردمی حامی حرم مطهر حضرت زینب(س) که شیعیانی از لبنان و عراق هم در این گروههای مردمی هستند، تا کنون بارها حملات گروههای تروریستی مسلح به این مکان مقدس را ناکام گذاشته اند.

درگیریهای شدید در جنوب دمشق به ویژه در زینبیه پس از حمله گروههای مسلح رخ داده است. گروههای مسلح در حمله خود به زینبیه از خمپاره و تیربار استفاده کرده اند.

منبع: جام نیوز

جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ۲۱:۰۴
کد خبر : 66438
بازدیدها: 222

پاسخی بگذارید »