جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نگرانی مسئولان:

تراکم دانش آموزی در مدارس شهر جدید هشتگرد

danesheroz1 مرداد ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
تراکم دانش آموزی در مدارس شهر جدید هشتگرد

دانش روز: فرماندار ساوجبلاغ با بیان اینکه کمبود کلاس درس بزرگترین دغدغه ام برای سال تحصیلی جدید است، تراکم دانش آموزان در کلاس های درس این شهرستان را با افزایش ساکنان مسکن مهر، نگران کننده خواند.

به گزارش دانش روز، علی حدادی در آیین تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید آموزش و پرورش شهرستان ساوجبلاغ که بعد از ظهر چهارشنبه در محل کانون شهید مطهری اداره آموزش و پرورش برگزار شد، آموزش وپرورش را مهم ترین ارگان دانست و گفت: چهار رکن دانش آموز، معلم، خانواده و نظام مدیریت نقش اساسی در آموزش و پرورش ایفا می کنند.

وی اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب گام های بلندی در آموزش و پرورش برداشته شد و برای شتاب بیشتر اهداف آموزشی همکاری، تعامل و توجه به نظرات دیگران باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

حدادی در ادامه با اشاره به مشکلات و کمبودهای فضای آموزشی در شهرستان اذعان داشت: بزرگترین دغدغه ام در سال تحصیلی جدید کمبود کلاس درس برای دانش آموزان است.

وی تصریح کرد: سال گذشته تراکم دانش آموزان در هر کلاس بیش از ۴۰ نفر بود که با افزایش ساکنان مهر، افزایش این رقم نگران کننده خواهد بود و باید چاره ای برای حل مشکلات پیش رو اندیشیده شود.

فرماندار ساوجبلاغ در این ارتباط از مدیرکل آموزش و پرورش و مدیرکل نوسازی مدارس استان البرز خواست تا قبل از سال تحصیلی تدابیر لازم را برای فضای آموزشی در شهر جدید هشتگرد داشته باشند.

در این مراسم ضمن تجلیل از زحمات عبدالله نژادفلاح، رحمت الله نژادفلاح به عنوان رئیس جدید آموزش و پرورش شهرستان ساوجبلاغ معرفی شد.

منبع:مهر

پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۷
کد خبر : 48182
بازدیدها: 260

پاسخی بگذارید »