چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ترافیک سنگین در پایتخت/ کدام مدارس تعطیل است؟

danesheroz آذر ۲۶, ۱۳۹۱ ۰

دو روز بارش برف، تهران را سپبد پوش کرد و البته با ترافیک سنگین!!! بارش برف بار دیگر بزرگراه ها و خیابانهای شهر تهران را با مشکل مواجه کرد.به طوریکه ترافیک در بزرگراهها و خیابانهای شمالی شهر سنگین است و سرعت تردد در این معابر کاهش یافته است. ترافیک در کجاها بیشتر است؟ هم اکنون [&hellip

دو روز بارش برف، تهران را سپبد پوش کرد و البته با ترافیک سنگین!!!

بارش برف بار دیگر بزرگراه ها و خیابانهای شهر تهران را با مشکل مواجه کرد.به طوریکه ترافیک در بزرگراهها و خیابانهای شمالی شهر سنگین است و سرعت تردد در این معابر کاهش یافته است.
ترافیک در کجاها بیشتر است؟
هم اکنون ترافیک در خیابانها و معابر شهری منطقه یک و در شمال پایتخت به علت بارش برف سنگین است و تردد خودروها با مشکل مواجه است ضمن اینکه تمامی بزرگراههای پایتخت دارای بار ترافیکی نیمه سنگین هستند. بزرگراه های یادگار امام و نیایش دارای بار سنگین بوده و با توجه بارش برف و لغزنده شدن معابر سرعت حرکت خودروها کاهش و این امر باعث ایجاد ترافیک شده است.
تعطیلی مدارس ابتدایی منطقه ۱،بومهن، پردیس، جاجرود و فیروزکوه
مدارس ابتدایی و پیش دبستانی منطقه یک آموزش و پرورش در نوبت صبح و همچنین مدارس ابتدایی جاجرود، بومهن و پردیس امروز یکشنبه تعطیل اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش، با توجه به ادامه بارش برف و باران و لغزندگی معابر مدارس نوبت صبح و عصر جاجرود، بومهن و پردیس در مقاطع ابتدایی و پیش دبستانی امروز یکشنبه تعطیل است.همچنین مدارس تمامی مقاطع بخش هایی از سولقان و روستاهای آن در تمامی مقاطع تحصیلی تعطیل است.
با توجه به سنگینی بارش برف در روز یکشنبه مدارس ابتدایی و پیش دبستانی منطقه یک آموزش و پرورش شهر تهران نیز تعطیل است. بر اساس اعلام روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران همچنین مدارس ابتدایی شهرستان فیروزکوه به دلیل بارش برف و یخبندان تعطیل اعلام شده است.

 

بیشتر مدارس استان سمنان تعطیل شد

حسین گلهاشم، مدیر روابط عمومی آموزش پرورش استان، افزود: مقاطع تحصیلی سه گانه در شهرهای سمنان، سرخه، مهدیشهر، شهمیرزاد، مجن، دیباج و کلاته در دو نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل اعلام می‌شود.

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان همچنین گفت: علاوه بر این به علت بارش شدید برف مدارس ابتدایی در شهر دامغان نیز تعطیل است.

گل‌هاشم، افزود: بنا به درخواست آموزش پرورش شهرستان‌ها و توافق مدیرکل استان، تمامی مدارس در سه مقطع ابتدایی، راهنمایی و متوسطه در شهرستان‌های سمنان و مهدیشهر، مدارس ابتدایی شهرستان دامغان و مقاطع ابتدایی، راهنمایی و متوسطه در شهر دیباج و کلاته و همچنین مدارس مقاطع سه گانه مجن در شهرستان شاهرود تعطیل هستند.

وی همچنین در ارتباط با تعطیلی مدارس استان در روزهای آتی نیز گفت: در صورت تداوم بارش برف در استان و تعطیلی احتمالی مدارس، اخبار تکمیلی از طریق رسانه‌ها، اعلام خواهد شد.

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش افزود: تعطیلی مدارس با درخواست رؤسای آموزش و پرورش شهرستان‌ها و تایید مدیر کل استان اعلام می‌شود.
از سه شنبه منتظر آلودگی هوا باشید
مطابق اعلام هواشناسی از روز سه شنبه شاهد انباشت آلودگی ها در پایتخت هستیم، از این رو پلیس راهور طرحهای تشدید برخورد با خودروهای فاقد معاینه فنی و دودزا در شهر اجرا و پلیس با اینگونه خودروهای چه دولتی و چه شخصی برخورد و آنها را اعمال قانون می کند. از این رو امروز جلسه ستاد آلودگی هوا تشکیل می شود تا تصمیماتی برای روزهای آلوده بگیرد.

منبع: شبکه ایران
یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۱ - ۰۸:۳۲
کد خبر : 1101
بازدیدها: 236

پاسخی بگذارید »