پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تخریب لوازم‌التحریر اسلامی- ایرانی توسط دویچه‌ وله

danesheroz1 شهریور ۵, ۱۳۹۲ ۰
تخریب لوازم‌التحریر اسلامی- ایرانی توسط دویچه‌ وله

دانش روز: وب‌ سایت دویچه‌ وله طی گزارشی خبری با انتشار عکس‌هایی از نوشت‌ افزارهای با طرح اسلامی ـ ایرانی برای کودکان و نوجوانان تلاش کرده به هر نحو ممکن این اتفاق مبارک در کشور را تخریب کند

به گزارش دانش روز، هجمه و حمله به اقدامات مثبت نظام و تخریب آن‌ها از سوی شبکه‌های ماهواره‌ای اتفاق جدیدی در حوزه جنگ روانی و فشار علیه مردم ایران اسلامی نبوده و نیست. حتی بلند شدن جیغ بنفش دشمنان خبر از به هدف نشستن تیر جبهه انقلاب بر قلب دشمنان می‌دهد و این به جای ناراحتی و ابرو در هم کشیدن باعث شعف و شادی در بین امت حزب‌الله می‌شود. اما پیام دیگری که این تخریب‌های ضد انقلاب در دل خود دارد آشکار شدن ضعف آن‌ها در پاسخ‌گویی و نقد مستدل اقدامات منطقی و مستدل نظام و انقلاب است و چون در این حوزه ضعف شدیدی مشاهده می‌کنند، لذا روی به تخریب می‌آورند.

در همین راستا رادیو صدای آلمان موسوم به دویچه‌وله که به عنوان بوق تبلیغاتی سازمان جاسوسی آلمان در فضای رسانه‌ای نقش ایفا می‌کند با انتشار یک گزارش خبری به تخریب لوازم‌التحریر‌ تولیدشده با شاخصه‌های اسلامی ـ ایرانی پرداخته است. همان‌طور که پیش‌تر نیز بارها به آن اشاره شده است دویچه‌وله بر روی موضوعات فرهنگی تمرکز ویژه دارد لذا به موضوع لوازم‌التحریر اسلامی حمله کرده است.

وب‌سایت این رادیو که ظاهراً مساله‌ یا نکته خاصی در این نوشت‌افزارها برای انتقاد و تخریب پیدا نکرده دست به دامن بحران کاغذ شده و با آسمان و ریسمان به هم بافتن تلاش کرده تا این نکته را مخاطبان اعلام کند که هزینه این محصولات بالاتر از مشابه خارجی است، در این‌باره اینچنین می‌نویسد: «موسسه “روشنای زندگی” با چه میزان تولید و با چه قیمتی می‌خواهد دفتری را وارد بازار کند که تصویر “شهید چمران” بر روی آن نقش بسته است؟»

منبع:دانا

سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۰
کد خبر : 54766
بازدیدها: 213

پاسخی بگذارید »