دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

تجلیل از دانش آموزان برتر مسابقات فرهنگی و هنری ناحیه ۱ کرج

danesheroz1 بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
تجلیل از دانش آموزان برتر مسابقات فرهنگی و هنری ناحیه ۱ کرج

دانش روز: در سومین روز از دهه مبارک فجر و در راستای برپایی همایش بصیرت ویژه دانش آموزان دختر در ناحیه ۱ کرج از دانش آموزان برتر مسابقات فرهنگی و هنری این مسابقات تجلیل به عمل آمد

به گزارش دانش روز، کارشناس مسئول فرهنگی و هنری ناحیه یک کرج  گفت: به منظور ایجاد رقابت، انگیزه  و تشویق دانش آموزان برگزیده مسابقات فرهنگی وهنری، مراسم تقدیراز رتبه های اول دختران با حضوروحید یعقوبی مدیر ناحیه ۱، محمدرضا حسینی کارشناس مسئول حراست و کارشناسان فرهنگی درکانون امام علی (ع) برگزارشد.

IMG_1825

عباس زمانیان اظهار داشت: برگزیدگان این مسابقه در رشته های فرهنگی، هنری و ادبی و پرسش مهر با بیش از     ۱۵۰ موضوع درسال گذشته دارای حائز رتبه برترشده بودند که با هماهنگی های انجام شده در بهمن ماه جاری از آنان تقدیرشد.
IMG_1829

وحید یعقوبی مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک کرج دراین مراسم ضمن تبریک این ایام نقش دانش آموزان راذدرخلاقیت و نوآوری و ابداع و ابتکارات بیان نمود و گفت: دانش آموزان با خود باوری و ذهن خلاق و متفکرانه ای که دارند می توانند در بهبود وضعیت علمی و مهارتی ونشر فرهنگ صحیح با رویکرد اسلامی درجامعه امروزی نقش به سزای را ایفا نمایند.

حجت الاسلام حصاری نیز در مورد خلاقیت، خوباوری و بینش و آگاهی و بصیرت و کسب موفقیت درسایه بینش صحیح مطالبی را عنوان نمود و درپایان از برگزیدگان تقدیرشد.
دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۲
کد خبر : 91393
بازدیدها: 307

پاسخی بگذارید »