پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تجاوز رژیم صهیونیستی به خاک لبنان

danesheroz1 شهریور ۱, ۱۳۹۲ ۰
تجاوز رژیم صهیونیستی به خاک لبنان

دانش روز: رژیم صهیونیستی در ادامه نقض مکرر قطعنامه ۱۷۰۱ به بهانه حمله موشکی روز گذشته به شهر نهاریا، به خاک لبنان تجاوز کرد

به گزارش دانش روز، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه ای اعلام کرد: نیروی هوایی اسرائیل در پاسخ به حمله موشکی روز گذشته، به برخی مواضع گروههای تندرو در لبنان حمله کرد.

یک منبع نظامی صهیونیست نیز در این باره مدعی شد: نیروی هوایی اسرائیل یک سایت تروریستی در منطقه الناعمه بین بیروت و صیدا را هدف حمله قرار داده است.

این حمله در پاسخ به پرتاب چهار فروند موشک از لبنان به سوی شهرک نهاریا در فلسطین اشغالی انجام شد.

به گزارش رویترز گردانهای “عبدالله عزام” از گروههای وابسته به القاعده با صدور بیانیه ای مسئولیت حمله روز گذشته به اراضی فلسطین اشغالی را پذیرفت.

از سوی دیگر، خبرگزاری رسمی لبنان امروز در گزارشی که خلاف ادعای سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی را نشان می دهد،  اعلام کرد: جنگنده های رژیم صهیونیستی در حمله امروز خود به مقر فرماندهی جبهه مردمی آزادیبخش فلسطین در منطقه الناعمه حمله موشکی کرده اند.

“رامز مصطفی” از اعضای این جبهه فلسطینی با تایید برخورد یک موشک به مقر جبهه آزادیبخش فلسطین تاکید کرد: پاسخ به این حمله به صورتی نخواهد بود که رژیم صهیونیستی سعی دارد ما را وادار به انجام آن کند، بلکه مقاومت فلسطین در زمان و مکان مناسب این حمله را پاسخ می دهد.

منبع:مهر

جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۷
کد خبر : 53280
بازدیدها: 199

پاسخی بگذارید »