جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تبریک فتح الله زاده و رویانیان به مناسبت روز خبرنگار

danesheroz1 مرداد ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
تبریک فتح الله زاده و رویانیان به مناسبت روز خبرنگار

دانش روز: مدیران عامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و همچنین برخی نهادها و فدراسیون های ورزشی با ارسال پیام هایی روز خبرنگار را تبریک گفتند

 به گزارش دانش روز، در پیام محمد رویانیان که به مناسبت روز ۱۷ مرداد، روز خبرنگار صادر شد، آمده است:

“به نام آنکه جان را فکرت آموخت. «ن والقلم و مایسطرون». روز بزرگ خبرنگار که با بهترین روزهای خداوند یعنی ایام ماه مبارک رمضان و روز عید سعید فطر، تقارن یافته است، فرصت مغتنمی است که به پاس دلسوزی‌ها و فداکاری‌های تلاشگران و فرهیختگان عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی از صاحبان اندیشه و قلم پاک و حق جو بویژه خبرنگاران ورزشی تقدیر کنیم و ضمن تبریک و گرامیداشت این روز فرخنده، یاد و خاطره شهدای گرانقدر که به ما آگاهی بخشیدند، به خصوص شهدای اصحاب رسانه که در صیانت از ارزش‌های اسلامی، شرافت و استقلال ایرانی و در راستای وظایف اطلاع رسانی، جان خود را نثار کردند، بزرگ و گرامی بداریم.

در بیان ارزش آنچه فعالان عرصه خبر انجام می‌دهند، همان بس که خداوند متعال به قلم سوگند یاد کرده است.

خبرنگار، تجسم امانت‌داری، مسوولیت، تعهد، دلسوزی، فداکاری، صبوری و وظیفه شناسی است. وجدان بیدار، تصویرگر زمان، زبان گویا و گوش شنوایی که هم سنگ صبور است و هم سنگ همگان را به سینه می‌زند، در حالی که از خود غافل می‌شود. تبریک و درود گرم ما را پذیرا باشید، قلم‌هایتان پر بار و اندیشه‌های‌تان پر نور باد.”

در پیام علی فتح الله زاده مدیرعامل استقلال نیز آمده است:
« ورزش ایران، در راه بی‌پایان تطور و در مسیر توقف ناپذیر توسعه، دینی بزرگ دارد به بخشی از فرهیختگان عرصه دانش «جویی» و نوآموزی! ورزش ایران که با سختی اما با اراده، گام به گام پیش آمده و به این پیشروی سنگین ادامه‌ می‌دهد، نه می‌تواند،‌ نه حق دارد و نه می‌خواهد تأثیر بزرگ ورزشی‌نویسان و خبرنگاران را که رکن چهارم پیشرفت‌های اجتماعی‌اند، فراموش کند.
۱۷ مرداد روز شهادت شهید صارمی، خبرنگاری که جان بر سر پیمان نهاد، مبارک روزی است که از حق بزرگ جامعه خبری، به ویژه خبرنگاران و عکس‌نگاران، که هر دو یک وظیفه را هدف غائی خود می‌دانند خبر می‌دهد و اشاره‌‌ای دارد به یک رسالت در حال انجام عظیم و سترگ.
اینجانب که مفتخرم به حضور در این جمع راه‌گشا و پرتلاش و کم دیده شده، جمعی که خود نیز، ترجیح می‌دهند بی‌سر و صدا باعث ایجاد تغییرات مستمر و دائمی شوند، جمعی که ایستایی را و توقف‌ را برنمی‌تابند و چراغ راهشان، فرمایش آن امام‌ همام است که فرمود، «اگر امروزتان برابر با دیروزتان باشد پس از زیانکارانید» روز خبرنگار را به همه خبرنگاران و زنان و مردان شجاع و بیداردل ساحت روزنامه‌نگاری تبریک و تهنیت می‌گویم. عمرتان دراز، زبانتان گویا، نیک‌خواهی‌تان مستدام که به ویژه ورزش ایران سخت وابسته به علم و عمل شمایان است که پیش قراولان روزآمدشدن و نو شدن و مدیریت عالمانه و دانش بنیانید.»

همچنین بسیج ورزش ، مهرزاد حمیدی رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، فدراسیون تیراندازی، محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فولاد ماهان، جمشید سهرابی رئیس تکواندو استان تهران، شهاب الدین عزیزی خادم عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، پیام نظر مشاور مدیرکل و مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان تهران و … با ارسال پیام هایی به خبرگزاری مهر روز خبرنگار را تبریک گفتند.

منبع:مهر

چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۱
کد خبر : 47976
بازدیدها: 199

پاسخی بگذارید »