یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

به مناسبت هفته دولت:

تبریک شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی البرز

danesheroz1 شهریور ۳, ۱۳۹۲ ۰
تبریک شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی البرز

دانش روز: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی البرز با صدوربیانیه ای ضمن تبریک هفته دولت، یاد و خاطره شهیدان سرافراز و والامقام رجایی و باهنر را گرامی داشت

   به گزارش دانش روز،  در این بیانیه آمده است: هفته دولت فرصتی مغتنم برای بازشناسی آثار و اندیشه های دولتمردان شهید در تدوین نقشه راه دولت های نظام اسلامی است.

این بیانیه می افزاید: این هفته تجلیل از شهدای والامقامی است که در اوج اقتدار سیاسی و اقبال اجتماعی، صفات بارز انسانی خود شامل تواضع ،عشق به مردم ، کار و خدمت برای مردم را نادیده نگرفتند و لحظه لحظه عمر نه چندان طولانی ولی پر برکت خود در راه اسلام و انقلاب و همچنین خدمت صادقانه به مردم را به زیباترین وجه به کار گرفته و مورد استفاده قرار دادند.

در این بیانیه همچنین با اشاره به فرازی از بیانات رهبر معظم انقلاب که هفته دولت را یکی از تصادف‏های پرمعنا دانستند می افزاید: هفته دولت این کشور یادبود شهادت دو شخصیت دولتی برجسته است، در کشور ما هفته دولت، هفته ولادت دولت نیست.

در این بیانیه تاکید شده است: خدمت به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی یکی از نعمت های بزرگ خداوند است و تمامی مسئولان باید شکرگزار این نعمت بوده و به گونه ای رفتار کنند که همیشه مورد رضایت الهی قرار داشته باشند.

در این بیانیه همچنین روز چهارم شهریور ماه که به پاس تجلیل از زحمات کارمندان به نام روز کارمند نام گذاری شده نیز به عموم کارکنان پرتلاش در تمامی عرصه های اداری و اجرایی تبریک گفته شده و از خداوند متعال آرزوی توفیق شده است.

منبع:ایرنا

یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۳
کد خبر : 54148
بازدیدها: 292

پاسخی بگذارید »