چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تبریک استاندار البرز به مناسبت روز کارمند

danesheroz1 شهریور ۳, ۱۳۹۲ ۰
تبریک استاندار البرز به مناسبت روز کارمند

دانش روز: استاندار البرز همزمان با هفته دولت روز کارمند را به فعالان عرصه خدمتگزاری تبریک گفت

به گزارش دانش روز، دکتر اصغر عربیان با بیان این مطلب ضمن تبریک به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، این روز بزرگ را به مسئولان و کارمندان دستگاه های استان البرز تبریک گفت و اظهار داشت: هفته دولت یادآور شهادت دولتمردان بزرگ شهیدان رجایی و باهنر و همه شهدای والامقام بدنه دولت و دستگاه های اجرایی است که در طول دوران دفاع مقدس با تقدیم خون خود درخت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند تا مسیر پرتلاطم انقلاب را برای امروز ما امن و هموار سازند.
وی افزود: اگر امروز ایران اسلامی پرچمدار استقلال و آزادی بر مبنای جمهوری اسلامی است و مقتدرانه روی پای خود ایستاده است و به هیچ احدی اجازه دخالت در امور کشور را نمی دهد، مرهون از خودگذشتگی و رشادتهای شهدای گرانقدری است که خون خود را نثار نهال نوپای انقلاب اسلامی کرده اند.
فرصت خدمت به مردم، فرصتی الهی است
نماینده عالی دولت در استان البرز فرصت خدمت به مردم را فرصتی الهی عنوان کرد و یادآور شد: این فرصت، فرصتی مغتنم و ارزشمند است که امیدواریم این فرصت را خداوند متعال هیچگاه از ما دریغ نکند چراکه امرار معاش ما از کانال خدمتگزاری به مردم در راستای خدمتگزاری به نظام و انقلاب اسلامی است که باید شکرگزار آن باشیم.
شهیدان دولت الگوی ماندگار تاریخ ایران اسلامی هستند
دکتر عربیان شهدای دولت، شهیدان رجایی و باهنر را الگویی بسیار مناسب برای زندگی دولتمردان و کارمندان دولت ذکر کرد و گفت: زندگی ساده و بی آلایش شهدای دولت تذکر به افرادی است که از فرصت خدمتگزاری استفاده درست نمی برند.
وی افزود: زندگی این دولتمردان یادآور این نکته است که می توان در راس دولت بود اما سطح زندگی با سطح زندگی کارمندان عادی یکسان باشد.
استاندار البرز در پایان سخنان خود بار دیگر به روح شهدای دولت سلام و درود فرستاد و از درگاه خداوند متعال خواستار توفیق خدمتگزاران دولت به مردم شد.

یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۹
کد خبر : 54319
بازدیدها: 213

پاسخی بگذارید »