پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تبدیل شتر مرغ به بالگرد!!

danesheroz1 مرداد ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
تبدیل شتر مرغ به بالگرد!!

دانش روز: بالگرد وسیله ای است که در کارهای نظامی یا امدادی از آن استفاده می شود و انواع مختلف آن حتی نمونه های کنترل از راه دور و اسباب بازی آن نیز ساخته شده است. بالگردها دارای ساختاری مشخص هستند و کسی سعی در تغییر ظاهر ان ها نمی کند

به گزارش دانش روز،  سال گذشته یک هنرمند هلندی با تبدیل کردن گربه خانگی اش به بالگرد به یک هنرمند عجیب تبدیل شد و بالگرد حیوانی اش نیز به عنوان عجیب ترین اسباب بازی سال انتخاب گردید. اما همه این افتخارات انتقادهای بسیاری نیز از طرف دوست داران حیوانات به همراه داشت.

“بارت جانسون” هنرمندی است که امسال نیز بدون توجه به انتقادهای مختلف دست به کاری عجیب زده است. این هنرمند این بار یک شتر مرغ را به عنوان مدل اصلی بالگردش انتخاب کرده است تا شاید بتواند امسال نیز عنوان عجیب ترین اسباب بازی سال را بدست آورد.

این شتر مرغ که به طور طبیعی در یکی از مزارع پرورش شترمرغ مرده بود توسط بارت خریداری شده و تنها به خاطر جثه بزرگ و عجیبش برای اینکار انتخاب شد. این هنرمند بدن شترمرغ را خالی کرده و پس از تاکسی درمی کردن آن را تبدیل به بالگرد کرد.

نیروی پرواز این بالگرد توسط ۴ پروانه تامین می شود و این موتور و بدن شتر مرغ روی یک بدنه چوبی قرار گرفته است. این هنرمند می گوید شترمرغ همیشه دوست دارد پرواز کند و حالا با این وسیله او به آرزویش رسیده است.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۶
کد خبر : 45043
بازدیدها: 267

پاسخی بگذارید »