جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تا ۱۵ تیر برای جذب بازیکن فرصت داریم

danesheroz2 خرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰

دانش روز، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم گفت: انصافا همه دوست دارند که تیم صبا تمریناتش را در قم برگزار کند اما واقعیت این است که باید امکانات یک تیم حرفه‌ای را در قم فراهم کنیم و سپس تیم به قم منتقل شود

به گزارش گروه ورزشی دانش روز، محمدرضا کشوری فرد تصریح کرد: وقتی نخستین جلسه تمرین تیم در زمین چمن دانشگاه قم برگزار شد هم کادر فنی و هم بازیکنان صبا از برگزاری این تمرین در قم ابراز رضایت کردند.

وی ادامه داد: وقتی ما قصد عقد قرارداد با محمد مایلی کهن را داشتیم و گفتیم که ممکن است تمرینات را در قم برگزار کنیم، این مربی متین و حرفه‌ای از این موضوع استقبال کرد و حتی مایل بود که از آغاز کار در قم تمرینات را برگزار کنیم.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم بیان داشت: صبا در لیگ برتر فوتبال ایران که یک لیگ حرفه‌ای است بازی می‌کند بنابراین باید امکانات نیز متناسب با این لیگ حرفه‌ای و کاملا استاندارد باشد که بتوان تمرینات تیم را هم در قم برگزار کرد و ما به دنبال تحقق این مهم هستیم اما کمی نیاز به زمان داریم.

وی در ادامه از تلاش برای تامین نیازهای تیم در آستانه لیگ جدید خبر داد و افزود: در حالی که زمان زیادی به آغاز فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور باقی نمانده است، سه تن از بازیکنان فصل قبل صبا که قرارداد آنها تمام شده بود در تیم ماندگار شدند و مابقی نیز شرایط خوبی برای همراهی تیم در لیگ برتر جدید دارند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم در ادامه با اشاره به وضعیت تیم فوتبال صبای قم در آستانه لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور بیان داشت: صبای قم از روز بیستم خرداد ماه برنامه‌های آماده‌سازی خود را آغاز کرده است و بعد از آن یک مرحله اردوی تدارکاتی در سرعین اردبیل خواهد داشت.

منبع:باشگاه خبرنگاران

جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۰۰
کد خبر : 26364
بازدیدها: 206

پاسخی بگذارید »