سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تاکید نماینده ولی فقیه در سپاه بر حضور حداکثری مردم در انتخابات

28 danesheroz خرداد ۲, ۱۳۹۲ ۰
تاکید نماینده ولی فقیه در سپاه بر حضور حداکثری مردم در انتخابات

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رعایت اخلاق در میدان رقابت سیاسی یکی از ارکان اصلی کار انتخاباتی است.

به گزارش دانش روز ، منطقه سمنان، حجت‌الاسلام علی سعیدی در همایش بصیرت‌افزایی و نهضت روشنگری طلاب و روحانیون شاهرود که درباره انتخاب اصلح و انتخابات سال۹۲ برگزار شد، اظهار کرد: انتخابات پیش رو به عنوان مظهر و تجلی حماسه سیاسی و با بیان الزاماتی برای حفظ فضای ثبات و آرامش سیاسی و حضور گسترده و پرشور در انتخابات و انتخاب اصلح بیان شده است.

وی گفت: به امید خدا با حضور آگاهانه انتخابات خوب و قوی در پیش داریم که دوستان را خوشحال و دشمنان را دچار یاس و نومیدی می‌کند.

وی تصریح کرد: باید در جهت خلق این حماسه که پشتوانه‌ای برای ارتقا و امنیت ملی می‌شود گام برداریم، همان‌طور که پیروزی انقلاب اسلامی، سربلندی در دفاع مقدس، ایستادگی در برابر تحریم‌ها و تهدیدات را در سه دهه گذشته با حماسه و افتخار پشت سرگذاشته و معادلات رایج قدرت‌ها را در هم شکسته‌ایم، اکنون نیز چنین کنیم.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه ادامه داد: در اوضاع فعلی با وحدت، تدبیر، آگاهی و شجاعت می‌توان انتخابات را مظهر و تجلی حماسه‌ای بزرگ قرار داد تا دشمن کیدش به خودش برگردد، ان‌شاءالله همه با حماسه و حضور و شرکت در انتخابات پاسدار و رهرو صادقی برای شهدا باشیم.

وی تاکید کرد: جمهوری اسلامی امروز نیازمند حرکت روبه جلو است نه رجعت به گذشته و رعایت اخلاق در میدان رقابت سیاسی یکی از ارکان اصلی این حرکت است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره تجزیه و تحلیل رخدادهای سوریه و نقش بسیج مردمی اظهار کرد: سوریه مدلگیری دفاعی را از ملت ما آموخته است و دفاع از اسلام ناب را در این کشور شاهد هستیم. در برابر این اسلام، اسلام سلفی‌های عربستان و اسلام سکولارهای ترکیه که هر دو باطل هستند را شاهدیم که این‌ها با اسلام ناب مخالفت دارند و سوریه را نیز به همین خاطر در فشار قرار داده‌اند.

سعیدی خاطرنشان کرد: غرب آسیا با دارا بودن ذخایر و حوزه سرزمینی مناسب و پتانسیل قوی برای دشمنان و استکبار جهانی بسبار اهمیت دارد، ما باید در راه وحدت کوشش کنیم و شاکر و نگهبان معارف و ارزش‌های الهی باشیم و بدانیم در اثر شکر واقعی همت می‌ماند و انقلاب اسلامی حفظ می‌شود.

وی گفت: انقلاب اسلامی به رهبری ولایت فقیه و پشتیبانی و در صحنه بودن امت اسلامی با عزت و اقتدار در سطح جهان می‌درخشد.

وی با اشاره به نبردهای حزب‌الله و فلسطین با رژیم غاصب صهیونیستی گفت: نبرد ۳۳روزه حزب الله، نبرد حماس در غزه، حضور حزب‌الله لبنان و نقش مقاومت در سوریه همه در برابر جبهه سوسیالیسم و سرمایه‌داری است. جمهوری اسلامی در تقابل با این دیدگاه‌ها محکم مانند کوه ایستاده است و ما حق نداریم یک وجب به عقب برگردیم، چون تفکر و راهبرد ولایت فقیه این است، ان‌شاالله با ادامه این مسیر قلب امام زمان(عج) و امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) عزیز بر انجام تکلیف شاد و خوشحال شود و بدخواهی‌های دشمنان به خودشان برگردد.

پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۹
کد خبر : 19772
بازدیدها: 159

پاسخی بگذارید »