سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تاکید فرماندار کرج برایجاد حاشیه امن در سرویس مدارس

danesheroz1 مرداد ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
تاکید فرماندار کرج برایجاد حاشیه امن در سرویس مدارس

دانش روز: فرماندار کرج گفت: باید راهکارهای لازم جهت آسوده خاطر بودن اولیا دانش آموزان در مدت زمانی که دانش آموزان داخل سرویس ها هستند فراهم شود

به گزارش دانش روز،  علی اسدیان سرپرست فرمانداری شهرستان کرج در خصوص ساماندهی سرویس مدارس در آستانه سال تحصیلی جدید اظهار داشت: فرزندان در خانواده ها از جایگاه والایی برخوردار هستند و کسب علم نیز طبق دستورات صریح دینی و آموزه های مذهبی و احادیث معتبر وظیفه اصلی هر انسانی است تا جایی که پیامبر خاتم حضرت محمدمصطفی(ص) فرموده اند “ز گهواره تا گور دانش بجوی”.

 وی تصریح کرد: در شرایط فعلی جامعه و با توجه به گستردگی شهر و شاغل بودن اولیا دانش آموزان امکان رساندن آنها توسط اولیاء محترم امکان پذیر نیست به همین دلیل برخی از اولیای دانش اموزان عزیز جا به جایی فرزندانشان از خانه به مدرسه و بالعکس را به عهده سرویس های دانش آموزی می گذارند.

 اسدیان گفت: باید راهکارهای لازم جهت آسوده خاطر بودن اولیا دانش آموزان در مدت زمانی که دانش آموزان داخل سرویس ها هستند فراهم شود.

 وی افزود: لازم است نظارت در تمامی مسائل از جمله سرویس دهی، رانندگان و خودرو از تمامی جهات مانند سالم بودن خودرو و تجهیز به موارد سرمایشی و گرمایشی و نیز کپسول آتش نشانی و غیره باشد.

سرپرست فرمانداری شهرستان کرج در پایان به لزوم توجه به موارد اخلاقی رانندگان اشاره و خاطر نشان کرد: برخورد امانت دارانه محترمانه، شادابی، مرتب و تمیز بودن راننده بسیار با اهمیت است چرا که دانش آموزان از افزاد اطراف خود الگو برداری می نمایند.

 

 

 

منع:پانا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۱
کد خبر : 50066
بازدیدها: 262

پاسخی بگذارید »